Понеділок, 1 Березня, 2021

Чоловік Марічки Падалко ледь не зірвав романтичну вечерю та зруйнував свято: буденні проблеми зіркових пар

Марічка Падалко поділилася історію про те, як День закоханих став для неї пережитком.

Нещодавно Марічка Падалко опублікувала невеличку історію про те, як сформувалося її ставленя до Дня закоханих. Головна роль у ній дісталася чоловікові телеведучої.

Невдала вечеря

Марічка Падалко досить рідко показує свого чоловіка, з яким навіть за зовнішністю схожа.

“Найромантичніша” річ, яку ми зробити разом на цей День Святого Валентина – розчистили сніг, що нападав за тиждень на дачі, поки нас не було. І, напевно, “лапки” тут зайві, бо махати разом лопатами було доволі мило і святково”, – розповідає Марічка.

До речі, серед підписників знайшлася дівчина, яка брала у ведучої фотограф.

“Насправді ми ніколи осоливо не відзначали саме 14 лютого, бо перший наш спільний день Св.Валентина, до якого я ставилася доволі “серйозно”, чоловік ледь мені “не зірвав”. І коли я почала закочувати за кілька днів до події очі, мовляв, “як же ж ми все таки будемо святкувати?!” – Єгор, суто для “галочки”, як мені тоді здавалося, замовив столик в ресторані. Ця страва мені тоді подавалося під гаслом, що “коханням мусить бути наповнений кожен день, а не лише 14 лютого”.
“Ну-ну” – подумала я собі… Побачимо… Але наступні 15 років чоловік мені довів свою теорію, тому я дуже ціную від нього щоденні слова підтримки і захоплення, зварену у вихідні каву, відведених вранці до школи дітей, спільну пробіжку і до непристойного прибрану за собою кімнату чи кухню. І окремо – незворушний погляд на двадцять п’яте за день питання – «ти не бачив мій телефон (зарядку, картку, ключ…). Love is … вона у всіх різна. І не завжди за розкладом. Як і мій сьогоднішній пост…P.S. На фото вересень 2006. Ми з Єгором вперше разом вийшли “в люди” на церемонію “Телетріумф”, – розповіла телеведуча.

Все ж таки, це свято специфічне і деякі не знаходять у ньому сенсу, адже любов`ю необхідно ділитися кожен день.

Поділіться статтею

Зірки українського шоу-бізнесу, які були вимушені порпатися у смітнику

Могилевська, Кароль та інші зірки, які не дивлячись на свій статус порпалися у смітнику: гроші не пахнуть

Чи ставалося з вами таке, що ви випадково виконали коштовно річ у смітник, а потім шукали її? З героями статті таке ставалося.
Тіна Кароль і Дан Балан

Тіна Кароль та Дан Балан старанно приховують стосунки: відомий телеведучий випадково засвітив закоханих

Інсайдери казали, що артисти не спілкуються. Виявляється розповідали неправду.

Популярне

Останні новини