Зірка “Холостяка” Раміна Есхакзай розповіла всю правду про себе та стосунки з колишнім коханим Козловським

Довгий час ведуча "Ходять чутки" ніяк не коментувала свої зв'язки з колишнім обранцем, українським артистом Віталієм Козловським.

Раміна Есхакзай довгий час зустрічалася з відомим українським співаком Віталієм Козловським. Однак, навіть незважаючи на те, що артист зробив моделі пропозицію руки і серця, Раміна Есхакзай і Віталій Козловський розлучилися.

Холостяк

У 2015-му році Раміна Есхакзай стала однією з учасниць п’ятого сезону шоу “Холостяк” на телеканалі “СТБ”. В тому сезоні, в якості холостяка виступив український футболіст Сергій Мельник. Есхакзай змогла прорватися до трійки фіналісток, але в результаті зазнала поразки і вибула зі змагання. Раміна розповіла, що їй досі надсилають повідомлення про те, що у проекті “Холостяк” її вважали дурепою. Деякі глядачі шоу не вірили, що дівчина зможе досягти того, що має зараз.

Журналістика

Зараз Раміна Есхакзай повернулася до роботи за фахом і веде авторське шоу на YouTube “Ходять чутки”. До себе в студію Раміна запрошує самих різних людей – від Андрія Данилка до Дмитра Гордона, і спілкується з ними на найбільш злободенні теми, від політичних до Євробачення, нових кліпів та сторінок в Інстаграм.

Роман з Козловським

Блогерша і автор Ютуб-шоу “Ходять чутки” Рамін Есхакзай відверто зізналася, що їй дуже прикро слухати, що вона стала успішною завдяки популярності Віталія. Дівчина зазначила, що Козловський ніяк не впливає на кількість переглядів її інтерв’ю, гостей, яких вона запрошує в свою програму. Вона впевнена, що вся та аудиторія, яка є у неї зараз – це виключно заслуга її самої, а ніяк не її колишнього коханого, який залишився в минулому багато років назад.

реклама

Поділіться статтею

Як виглядає і чим займається перша дружина Юрія Горбунова

(Фото) Як виглядає і чим займається перша дружина Юрія Горбунова, від якої шоумен пішов до Каті Осадчої?

Юрій Горбунов і Катерина Осадча вважаються зразковою парою українського шоу-бізнесу. Втім, теледіва - не єдина жінка у житті шоумена, яка зробила його щасливим. Як виглядала перша дружина відомого ведучого і чому він вирішив порвати з екс-коханою? Всі подробиці у матеріалі.
Відоме ім'я переможця Холостячки 2021 зі Златою Огнєвіч

Холостячка-2 фінал від 03.12.2021: хто переміг у шоу і почув від Злати Огнєвіч зізнання в коханні

Украінські глядачі вже побачили фінал Холостячки 2 від 03.12.2021. Почуття усіх учасників досягли своєї межі і Златі довелося розбити серце не одному чоловіку. І хоча Холостячці було надскладно зробити свій вибір, вона його таки зробила. Дізнайтеся, хто переміг в шоу Холостячка 2021.
Чого ви не знали про молоду дружину Віктора Павліка?

Готова закрити очі на зраду та була запльована людьми: чого ви не знали про молоду дружину Віктора Павліка?

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова веде власний мікроблог, завдяки якому можна дізнатися багато особистих речей з життя зіркової родини. Дівчина щедра на деталі, і охоче відповідає своїм підписникам ге питання, які їх турбують. Але чого ви, мабуть, не знали про Репяхову?
День людей з інвалідністю в Україні

День людей з інвалідністю в Україні: Ульяна Пчолкіна, Іван Ганзера та інші зірки з непростими історіями

3 грудня в Україні та світі відзначають День людей з інвалідністю. Сьогодні активісти акцентують на тому, що проблеми зі здоров'ям або порушення певних функцій не означає відсутність у людини таланту чи прагнення до саморозвитку. І деякі з зірок лише підтверджують це твердження.
Андрій Данилко зізнався у романі з Інною Білоконь

Андрій Данилко зізнався у романі з мамою Вєрки Сердючки Інною Білоконь: став коханцем заміжньої артистки?

Андрій Данилко та його партнерка по сцені, яка виконує роль мами Вєрки Сердючки Інна Білоконь стверджують, що вони кращі друзі. Але шанувальники впевнені – між артистами роман і ця думка з'явилася не просто так, а вельми обґрунтована.

Популярне

Останні новини