Сувора Ольга Фреймут показала чоловіка, який полонив її серце: генеральний директор та прискіпливий ревізор

Ольга Фреймут поводиться, як справжня леді і обирає чоловіків так само.

В кінці серпня 2011-го “Новий канал” випустив інформаційно-розважальну телепередачу “Ревізор” з Ольгою Фреймут, у якості інспектора. Ця телевізійна програма стала найуспішнішим проектом, як самої ведучої, так і телеканалу в цілому. У “Ревізорі” Фреймут перевіряла місця громадського харчування, готелі та інші заклади сфери обслуговування.

Струнка леді

Тестуючи якість послуг в салонах краси, яскрава блондинка не раз демонструвала аудиторії струнку фігуру в купальнику. Проект заслужив численні нагороди українського телебачення і супроводжувався скандалами: з 2-го сезону “Ревізора” Ольгу Фреймут і знімальну групу просто відмовлялися впускати навіть на поріг закладів. Таким чином, телеведуча Ольга Фреймут отримала широку популярність завдяки телевізійному шоу, де вона перевіряла готелі і ресторани на чистоту і якість сервісу. Після нього Ольга взяла участь ще в декількох телевізійних проектах, проте повторити успіх не вдалося.

Коханий

У 2014 році Ольга заявила, що у неї є коханий чоловік, і роман триває вже близько 3 років, однак імені чоловіка тоді не назвала. 2016-го року знаменитість народила сина Валерія і розповіла громадськості, що щаслива з гендиректором “Нового каналу” Володимиром Локотко. Саме з ним, сьогодні журналістка опублікувала теплу романтичну фотографію.

Знімки в соцмережах зрідка ілюструють сімейну ідилію, в основному це робочі моменти.У червні 2017 року зірка подарувала чоловікові дочку Євдокію. Підписники зробили висновок, що вона таємно вийшла заміж за батька дитини, оскільки на бірці, прикріпленій до руки дівчинки, вказано прізвище матері – Локотко. Особисте життя Ольга зазвичай оберігає від сторонніх втручань.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини