Понеділок, 1 Березня, 2021

Ніна Матвієнко ошелешила мережу своєю зрілою вродою: у 73 роки виглядає, мов старша сестра своєї доньки Тоні

Ніна Матвієнко - справжня легенда української музики. Її дзвінкий голос не переплутати, а пісні лишаться у наших серцях навіки.

Житомирщина подарувала Україна надзвичайний голос з автентичною манерою виконання в особі Ніни Матвієнко. Життя жінки складалося непросто. вже з 4-х років їй довелося працювати. Майбутня легенда нашої музики народилася в селі, саме тому її, маленьку дівчинку, відправили пасти домашню худобу.

Ніна Матвієнко. Фото взято на просторах мережі.

В 11 років дівчинку здали до інтернату: родина жила у бідності. Пізніше талановита жінка буде згадувати, що це було нелегке випробування — один із вихователів карав її за найменшу провину, годинами тримав у кутку на колінах, загадував виконувати найважчу роботу.

Дуже мотивував до розвитку Ніну її вроджений талант до співів. Вона довго не могла знайти собі місця на естраді, адже її манера виконання не вписувалася в рамки радянської сцени. Тим не менш, вона знайшла своє місце у 1966 році у студії Хору імені Григорія Верьовки. Згодом її взяли в основний колектив.

Ніна Матвієнко у молодості. Фото взято на просторах мережі.

Свій творчий шлях співачка направила на виконання народних пісень, знайомить слухача з обрядовою культурою України. У її репертуарі з’являються гумористичні та ліричні композиції і навіть давно забуті балади XVII—XVIII сторіччя. Насолоджуватися голосом артистки можна годинами!

Змогла Ніна реалізувати себе і як мати. Більше того, свою єдину доньку вона також змогла привчити до сценічного ремесла. Антоніна Матвієнко стала також співачкою.

Зараз Ніні 73 роки, а її донька вирішила показати, якою красунею лишилася її зіркова мати. Матвієнко-старша – це справжній зразок жіночої зрілої вроди. Обидві жінки відвідали елегантну фотосесію у чорно-білих кольорах:

Неможливо навіть вгадати, скільки насправді років легендарному українському соловейку:

Підписники Тоні лишили тільки компліменти:

Ніна Матвієнко заслужила компліментів.

Поділіться статтею

Тіна Кароль і Дан Балан

Тіна Кароль та Дан Балан старанно приховують стосунки: відомий телеведучий випадково засвітив закоханих

Інсайдери казали, що артисти не спілкуються. Виявляється розповідали неправду.

Популярне

Останні новини