Вівторок, 20 Квітня, 2021

Влад Яма вимушений повернутися з Флориди до України: недовго щастя українського хореографа тривало

Влад Яма довго насолоджувався промінням сонця Маямі, і настав час повертатися додому.

Зіркове подружжя знаходиться в Штатах близько місяця. Там Влад завершив лікування своєї руки та повністю віддався у руки фітнес-тренерів та спорту. А син танцюриста досліджує фантастичну країну очима дитини і разом з батьком запрошує користувачів подивитися на Америку саме з його сторони. Так, родина відвідує різноманітні музеї, парки розваг, освітні заклади, майстер-класи і т.д.

Влад знову покине своє найулюбленіше місто.

Повернення додому

Влад Яма сьогодні повідомив підписників свого блогу в соціальній мережі Інстаграм – родина збирається вертатися завтра. Тож хореограф постояв на сонячному березі Маямі та закарбовував у пам`яті цей момент.

Завтра родина Ями вилітає з Флориди.

Нагадуємо, що хореограф розповідав, що їде до США не тільки заради відпочинку: на нього також чекала робота. Цей факт підтверджують відеозйомки з танцювальних турнірів.

Можливо, Влад Яма розповість детальніше, чим він заробляв на життя у сонячній Флориді і за які гроші він міг собі дозволити таку кількість розваг та життя в одному з самих дорогих штатів Америки. Адже йому доводиться платити не тільки за себе, але й за дружину та сина.

День народження дружини Лілії

Окрім того, другий рік поспіль подружжя святкує день народження Лілії саме у Флориді, що певно неабияк вдарило по кишені. Там зірка орендував крутий автомобіль та почав “колесити” з родиною по різноманітним штатам та розважати свою дитину поїздками, про які безліч українців можуть тільки мріяти.

Як зазначила сама дружина хореографа, це стало традицією.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини