Вівторок, 20 Квітня, 2021

(Фото) Олег Скрипка вирішив вразити публіку та кардинально змінив імідж: став схожим на Сергія Звєрєва

Шанувальники точно не очікували такого перевтілення від Олега Скрипки.

Олег Скрипка – творча людина, яка працює не тільки над музикою. В останні роки він багато уваги приділяє популяризації української мови та українського фольклору. Був натхненником фестивалю “Рок-Січ” та ридумав і реалізував серйозний культурний проект – етнофестиваль “Країна мрій”.Також веде активну боротьбу з аудіо-піратством.

Він досить ефектно виступив у проекті “Танці з зірками – 2” на телеканалі “1 + 1”. Останні два проекти вважає “попсовими”, зважитися на які було дуже непросто.

Новий сингл

Олег Скрипка, який здивував зміною іміджу та перетворився на рокера, змінив легендарну пісню “Два кольори” в рок-баладу. Він перевів її на англійську мову і зняв футуристичний кліп “TWO COLORS”. Режисером творіння стала Олена Винярська. До речі, музикант народився в рік створення “Двох кольорів”.

“Легендарний український пісняр Дмитро Павличко ще в минулому столітті написав рядки “Червоне – то любов, а чорне – то журба”, в яких закладено український етнокод. У кліпі “TWO COLORS” автори показують, що жінка – нескінченне джерело натхнення і процвітання”, – зазаначив Олег Скрипка.

Наче Звєрєв

Лідер українського гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка шокував шанувальників новим образом. Підписники особистої сторінки артиста продовжують коментувати зміни на його сторінці в Instagram.

Справа в тому, що музикант опублікував анонс розіграшу квитків на свій весняний концерт. На прикріпленій до запису афіші зображений сам Скрипка, тільки у вкрай незвичному для шанувальників вигляді. На фото він постав в жакеті на голе тіло, довгою сережкою в лівому вусі, синіх сонячних окулярах і зі світлим волоссям, зачесаним назад.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини