Вівторок, 20 Квітня, 2021

(Фото) Як виглядають та чим займаються батьки Потапа, який поза камерами стає зразковим сім’янином

Хто виховав самого популярного продюсера України Олексій Потапенка.

Музикант, композитор та продюсер, Олексій Потапенко, народився в Києві. Про кар’єру співака він не мріяв, і це не дивно, якщо почитати його біографію.

Родина Олексія Потапенка

Архівна світлина Олексія Потапенка з батьком та маленьким сином.

Його батько, Андрій Олексійович – військовий, а мама, Людмила Анатоліївна – професійна спортсменка, чемпіонка світу з підводного плавання в естафеті. Дитина таких батьків з раннього дитинства звик до дисципліни, завдяки чому його характер став таким, яким він є сьогодні. Жорсткий, холодний та раціональний.

Дитинство

У школі Олексій навчався без трійок, особливо любив уроки історії, проте постійно приносив незадовільно за поведінку. За порадою матері син зайнявся плаванням, а пізніше почав ходити на водне поло. Дуже швидко він показав блискучі здібності до спорту, завдяки чому виявився в української збірної і став її капітаном.

Стосунки батьків продюсера та його нової обраниці

Весілля Насті Каменських і Потапа для багатьох шанувальників стала несподіванкою. Справа в тому, що закохані дуже ретельно приховували свій роман. Їх близькі стосунки почалися саме в той момент, коли Потап був одружений на колишній дружині – Ірині Горовій.

Настя Каменських та Людмила Потапенко

Пліткували, що батьки Потапа “не дуже раді” його вибору, адже Настя втрутилася у родину. Насправді ж Каменських відразу знайшла спільну мову з мамою і татом чоловіка.

“Ми в чудових стосунках. Вони ось якраз повинні приїхати до нас в гості разом з моєю мамою. Дзвонили мені і розповідали, як сильно по нам нудьгують. У Льоші з моєю мамою взагалі велика любов”, – розповіла NK.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини