Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Настя Каменських тільки нещодавно втратила батька – Олексія Жмура.

Артистка ще кілька років тому прикувала до себе увагу ЗМІ і тепер стала одним з найголовніших фігурантів новин українського шоу-бізнесу, а кількість шанувальників в соціальних мережах перевищило 5 мільйонів.

Трагедія

Однак приголомшливий успіх, на жаль, не убезпечує від людських трагедій. Нещодавно Каменських розповіла про смерть батька Олексія Йосиповича. Йому було 81. Вона повідомила про це шанувальникам одразу: оприлюднила відео з батьком, яке зняла на Новий рік. У ньому вона ніжно обіймає тата, а він вітає шанувальників співачки з 2021 новим роком.

“Я улюблена, тато … завжди була улюблена тобою, а тепер своїм чоловіком! Я пам’ятаю, що любов – найголовніше! Ти мене навчив любити і я навчу своїх дітей! Спасибі, що був моїм татом! Найдобрішим, найвеселішим, турботливим , цікавим, розумним, мудрим і сильним! Будь ласка, приходь до мене частіше у снах. Я люблю тебе, тату! “, – дописала ролик Настя Каменських.

Як почувається мати Насті Каменських після смерті чоловіка

Як і українська виконавиця, її мама Лідія Петрівна також насилу переживає загибель коханого чоловіка. Український репер Потап розповів, де відпочиває мама Насті Каменських після смерті її чоловіка.

У коментарях журналістам програми “Життя відомих людей” Олексій (Потап) розповів, що відчув своїм обов’язком вивести Настю і Лідію Петрівну з смутку. Про Олексія Йосиповича вони намагаються згадувати без сліз і не забувати, якою хорошою людиною він був.

“Мама Насті разом з моєю мамою, разом з нашими родичами поїхала до Єгипту. Щоб вони відволіклися, змінили обстановку”, – розповів Потап.

Схожі новини