Вівторок, 20 Квітня, 2021

Відомий продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк повідомив, що захворів: “Сподіваюся, що скоро очухаюся”

Коронавірус нікого не обходить стороною.

Ігор Кондратюк – успішний телеведучий, продусер, музичний експерт та багатодітний батько. Разом з дружиною Олександрою Городецькою, економістом за фахом, шоумен виховав трьох власних дітей – синів Сергія, Данила і доньку Поліну.

Особисте життя

До речі, зараз Сергій працює помічником режисера на проекті “Караоке на Майдані”, Данило увійшов в команду талант-шоу “X-Фактор”. Донька Поліна вчиться в столичній гімназії, і навіть захищала честь Київської збірної зі стрільби з лука на чемпіонаті України.

Особисте життя Ігоря Кондратюка вважається бездоганним, але журналісти постійно намагаються приписати добропорядному сім’янину романи на стороні. Довгий час пліткували, що Ігор знаходиться в любовному зв’язку з учасницею конкурсу “Х-Фактор” Аїдою Ніколайчук. У родині Кондратюка над домислами тільки сміються.

Продюсер захворів

Через те, що телеведучий телепрограми “Кондратюк у понеділок” захворів, вона транслювалася в повторі.

Зірка українського телебачення, суддя шоу “Х-фактор”, “Караоке на Майдані” Ігор Кондратюк заразився коронавірусом. Про це шоумен повідомив на своїй офіційній сторінці в Facebook.

“Сподіваюся, скоро очухаюся. Старію”, – написав Кондратюк.

Надія на краще

За словами Кондратюка, через китайський вірус йому довелося скасувати програму “Кондратюк в понеділок”. Зокрема, це вперше за 20 років телеглядачам довелося показати повтор.

Також український шоумен повідомив, що щиро сподівається – скоро одужає. Крім того, він висловив величезну подяку своїм шанувальникам за турботу про його здоров’я.

Інших подробиць про стан телезірки, на жаль поки немає.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини