Зіркові сусіди: хто до кого ходить за сіллю? Слава Камінська та Дікусар, Надя Дорофеєва з Монатіком та інші

Слава Камінська та Дмитро Дікусар не тільки хороші друзі, а Потап вже давно став частиною родини Горбунових.

Слава Камінська та Дмитро Дікусар

Слава Камінська та Дмитро Дікусар познайомилися безпосередньо перед участю у танцювальному шоу “Танці з зірками”, так як знаменитості мали працювати у проекті в парі. Але згодом, не дивлячись на те, що вони рано вилетіли з конкурсу, вони стали дуже хорошими друзями.

Слава Камінська зізнається, що він танцюрист є одним з найкращих її друзів і вона може довірити йому усе тому, що він вчасно дасть їй пораду та поверне до реального життя. Трохи згодом зіркові друзі стали ще й зірковими сусідами. Вони живуть в одній будівлі і часто навідуються один до одного в гості. Слава каже, що Дмитро може зайти у будь-яку годину доби без попередження до неї у квартиру.

Кадр з танцювального шоу.

Монатік та Надя Дорофеєва

Дружина Монатика Ірина добре спілкується з Надею Дорофеєвою, причому зірки дружать сім’ями і Надя з сім’єю співака Дмитра Монатіка не раз відпочивала разом, вирушаючи за кордон. Згодом, артисти наважилися і поселитися поруч. Так, Надя та Монатік – сусіди. Зручно для колаборацій, чи не так?

Обидва драйвові та молодіжні, тож і не дивно.

Потап та Юрій Горбунов

Потап хрестив спільну дитину пари Горбунова та Осадчої – Івана. Алесталося це після того, як зірки стали сусідами і подружилися.

“Дуже його люблю, він класний. Це поєднання Горбунова і Осадчої, якби ви бачили, який кльовий малий. Ми поруч живемо, і він зустрічає мене іноді. У нас схожі машини з Юрою, і він думає, що батько, але я виходжу”, – розповів Потап про відносини з хрещеником.

 

реклама

Поділіться статтею

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов: нарешті отримав гідну професію

Найпопулярнішим учасником відомого езотеричного шоу "Битва екстрасенсів" став Хаял Алекперов, який брав участь аж у двох сезонах проєкту. Чоловік позиціонував себе, як серйозний спеціаліст і одразу ж отримав довіру аудиторії. Куди зник айзербайджанський провидець і чим займається зараз?
Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими

Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими: справжня любовна драма в акторській династії

Наталія Сумська завжди була неймовірною красунею, тому не дивно, що Анатолій Хостікоєв закохався у майбутню дружину тільки-но її побачив. Але мріям студента не судилося збутися. Чому шляхи подружжя розійшлися на десятиріччя, дізнайтеся у нашій статті.
Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві

Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві: хто винен у тому, що артистка ледь не пішла з життя?

Популярна українська співачка Аліна Гросу ледь не пішла з життя на репетиції перед концертом. Стало відомо, що сталося під час тренувань. Зараз з артисткою все в порядку і вона навіть не скаржиться на недбалість команди, через що, власне, могла статися трагедія.
Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі

Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі: втік від Холостячки, аби сховати сльози

Прощання другої холостячки Злати Огнєвіч та її фаворита Дмитра Шевченка виявилося вельми драматичним. Чоловік не зміг впоратися з емоціями і покинув жінку без пояснень. Учасник здивував усю Україну бурхливою реакцію, адже раніше стримував себе попри будь-що.
Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою

Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою: співак не збирався одружуватися, але підкорився долі

Роман Сасанчин та його вагітна наречена Іванна декілька днів тому стали офіційно чоловіком та дружиною. Співак вперше розповів, чому раптово став одруженою людиною і як відсвяткував найважливіший день у житті подружжя. Усі деталі читайте у нашій статті.

Популярне

Останні новини