Вівторок, 20 Квітня, 2021

Донька колишньої Потапа копіює його нову дружину Настю Каменських: на Ірині Горовій обличчя немає

Молода дівчина показала неймовірно схожий стиль з Каменських на благодійній вечірці.

Наталя Горова – дочка продюсера Ірини Горової від першого шлюбу з музикантом Юрієм Горовим.

У шлюбі з українським музикантом Потапом (Олексієм Потапенко) Горова народила сина Андрія. У грудня 2016 подружжя оголосило про розлучення. 23 травня 2019 року Потап одружився на співачці Насті Каменських.

Стосунки Насті з Андрієм

Ірина зізналася, з новою дружиною Потапа Настею Каменських у нього не склалися теплі стосунки.

“Не дуже вони спілкуються. У них немає якихось взаємин. Але якщо ми десь перетинаємося, то: “Привіт, пока”. Вони можуть поговорити, немає негативу, але і немає теплих відносин, ми не одна велика сім’я”, – розповіла Ірина в програмі “Життя відоміх людей” на каналі ” 1 + 1 “.

Вона також додала, що Потап як і раніше багато часу проводить з сином, приходить до них додому.

“Льоша приходить, він вхожий в наш будинок, ми спілкуємося. Малий з ним їздить в футбол грати, ми ходимо в кіно сім’єю”, – розповіла Ірина.

Стосунки Насті Каменських з падчерицею Потапа

Вже досить доросла Наташа має неймовірно близькі стосунки зі своєю мамою. Вони більше схожі на сестер та кращих подруг, аніж на родичок. Тому досить логічно припустити, що навіть і мови не може йти про які-то не були стосунки між колишньою коханкою вітчима та нею.

Однак, це не заважає дівчині користуватися схожим стилем з Настею. Так, нещодавно мама та донька відвідали благодійний вечір, у якому був дуже жорсткий дрес-код: оголені плечі, рукавички, білий або чорний кольори суконь. Наталя Горова обрала довгу сукню з повністю закритим верхом та двома довгими вирізами аж до стегон, які огололи її ноги.

Подача та вибір сукні неабияк нагадує популярну співачку, але ми розуміємо, що скоріш за все, це сталося абсолютно випадково. Адже навіть всесвітньо відомі селебритіз іноді  з’являються на червоній доріжці у майже ідентичних сукнях, що спричиняло скандали в Голлівуді.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини