Таємна дружина Олега Винника Таюне не втрималась та розповіла, як ощасливив її співак: це не спільна дитина

Таїсія Сватко традиційно співала на бек-вокалі в Олега Винника. Це тривало до тих пір, допоки головний серцеїд країни не вирішив допомогли розкритися співочому таланту жінки. Він написав декілька пісень та відпустив свою квітку на велику сцену для сольного виступу.

Таюне
Таюне. Фото взято на просторах мережі. 

До речі, Таїсія супроводжує Олега протягом всієї кар’єри. Вважається, що саме вона і є дружиною Винника. Втім, сам співак ці чутки не підтверджує та не спростовує. Артист просто взяв позицію не ділитися подробицями особистого життя.

Олег Винник і Таюне
 Олег Винник фото з дружиною Таїсією. Світлину взято на просторах мережі.

Чим Олег Винник так ощасливив Таїсію Сватко?

Прихильники на фан-сторінках, присвячених багато фантазують на тему того, які стосунки у цих співаків. Проте, сама Таюне дуже щиро та відкрито ставиться до своїх прихильників та прямо розповідає про всі моменти, які переживає разом з Повелителем вовчиць.

Хоча тема родини Олега Винника для медіа лишається загадкою, у Таїсії з вокалістом є традиція публікувати спільні фото та вітати публічно один одного зі святами.

Олег і Таюне малюють серце у повітрі
Олег і Таюне малюють серце у повітрі. Кадр взято з концертного виступу артистів на телеканалі Україна. 

Таїсія веде свій особистий блог, де і поділилася звісткою про те, як ощасливив її Олег Винник. Виявилося, що щасливою зробила жінку композиція, яку співак написав для її виступів. Трек “Солодкі сльози” допомогла Таюне отримати відзнаку “Українська пісня року”.

Таїсія не раз відзначала, що вона має за радість виконувати написані Олегом Винником пісні. На її думку, вони дуже красиві і бажання того, щоб вся Україна почула їх і мотивує жінку до сольної кар’єри.

Схожі новини