Вівторок, 20 Квітня, 2021

Дан Балан помстився Тіні Кароль за поцілунок з іншим та заявив про кохання: ігри на зіркових ревнощах

Пристрасті набирають обертів.

Після припинення музичного проекту на каналі “1+1”  “Голос країни” Дан Балан зник з радарів українських авторитетних ЗМІ. Плітки плітками, але реальних новин від нього не надходить.

Пустотливий та непередбачуваний Дан Балан

Справа в тому, що молдавський красень веде дуже таємничий спосіб життя. Про його обраниць нічого не відомо (хоча всі розуміють, що такий чоловік не міг так довго бути без коханої жінки) і про його особисте життя також. Чи відбувається між ним та Тіною Кароль щось романтичне, як не дивно залишається загадкою.

Неможливо відгадати, яким буде його наступний крок, але одне точно – він продовжує займатися музикою і намагається ніколи не випускати неякісних синглів.

Хіти з популярними дівчатами

Так, останнім часом Дан Балан став створювати хіти разом з дівчатами, з якими працював саме на колишньому проекті. Більше місяця тому він випустив разом зі співачкою Інді хіт “Дихаємо про кохання”, який одразу ж зайняв чільні рядки у музичних чартах.

Невже помста Тіні?

Але який збіг обставин: щойно Тіна Кароль поцілувала продюсера Потапа в ефірі розважального шоу “Ліпсінк Батл”, Дан Балан одразу ж опублікував романтичне фото з дівчиною, з якою раніше знаходився у колаборації. Звісно це лише промо фото до його реміксу відомого кліпу, але до кліпу який вийшов досить давно. Як на це реагувати та які висновки робити –  вирішувати його фанатам та шанувальникам Тіни.

Або ж піар виконавців продовжується, або ж між ними реально щось є. Але так чи інакше: це не схоже на збіг обставин.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини