Вівторок, 20 Квітня, 2021

Василіса Фролова вперше стала мамою: популярна телеведуча одразу розсекретила імена малюка та його батька

Василіса Фролова нарешті народила!

Українська телеведуча Василіса Фролова вперше стала мамою. Про це вона повідомила 7 березня в Facebook, розмістивши найперше фото новонародженого сина.

“Родіон”, – підписала вона публікацію, відмітивши в ній також українського продюсера Дмитра Котеленця.

Маленький Родіон

Хлопчик з’явився на світ напередодні Міжнародного жіночого дня – 7 березня. Телеведуча народжувала в одному з елітних пологових будинків Києва “Adonis”. День, коли вона вперше стала мамою, Василіса Фролова додала в свій життєпис у фейсбуці і зізналася, що назвала сина Родіоном.

Родион

Posted by Vasilisa Frolova on Monday, March 8, 2021

Нагадуємо, що Фролова повідомила про вагітність в листопаді 2020 року. У день свого 43-річчя зірка дізналася, що у неї народиться син. Батьком дитини, за словами Фролової, є “відомий телевізійний продюсер”.

Плани

Вона планує насолодитися декретом сповна і акумулювати енергію на реалізацію давно закинутих і абсолютно нових ідей. За словами зірки, можливо навіть наважиться на радикальну зміну зовнішності. Стиль життя і без того зміниться, а як наслідок, це органічно відіб’ється і на всіх робочих моментах.

Також ведуча зізналася, що більше 15 років була одержима думкою і спробами народити дитину. Її чоловіків це, звичайно ж, лякало. На сьогоднішній час Василіса Фролова дивується з того, що навіть змусила одного з них здавати аналізи, щоб зачати дитину.

Але надмірна зацикленість на цьому питанні і ставала перешкодою до здійснення мрії. Фролова зазаначила, що необхідно було повністю на всіх рівнях відпустити це питання, навіть забути про нього. Для цього треба було кілька років.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини