Таюне більше не головна вовчиця Олега Винника: співак показався на публіці з брюнеткою, молодшою на 20 років

Олег Винник досі приховує інформацію про свою дружину та родину. На своєму весняному концерті співак раптово показав іншу жінку. Дізнаємося, хто вона.

Олег Винник – справжній український серцеїд. Своїми співами він підкорив не одну жінку. Втім, хто зміг зачарувати його самого – ніхто так і не знає, адже тема “Родина Олега Винника” – досі лишається таємницею.

Олег Винник
Олег Винник. Фото взято на просторах мережі. 

Про минуле співака знають лише найближчі, він сам поділився з прихильниками лише короткими відомостями про те, що сам – з села, перші зароблені закордоном гроші пішли на лікування матері, а його батько так і не дочекався моменту, коли побачить сина на сцені.

Ханна Винник. Покійна мати артиста. Фото взято на просторах мережі. 

Втім, шанувальники підозрюють, що артист має стосунки з бек-вокалісткою Таюне, яка не втомлюється супроводжувати Олега на кожному концерті. Є відомості, що у пари начебто є ще й син, який проживає на цей час у Німеччині.

Олег Винник публічно натякнув на стосунки з Квіткою Таюне
Олег Винник фото з дружиною Таїсією Сватко. Фото взято на просторах мережі. 

Сам же артист цих чуток не спростовує і не підтверджує. Таюне продовжує покірно супроводжувати співака.

Проте, на останньому концерті, дружина Винника відійшла на другий план, адже митець публічно обіймався з іншою співачкою.

Новий дует. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки зірки.

Що відомо про ефектну брюнетку?

Редакції “Сенсації” стало відомо, що жінку звуть Еліна Іващенко. З нею Олег Винник виступив дуетом на весняному концерті у Броварах (До речі, це рідне місто артистки) та планує записати студійну версію спільної композиції.

Еліна Іващенко

Еліні 19 років, проте, у свої роки вона має купу визначних нагород. Вона стала переможницею вокального талант-шоу “Голос. Діти” у 2016 році та вокального шоу “X-Фактор” у 2019.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини