Маша Єфросиніна влаштувала бійку прямо на сцені: тендітна телеведуча замахнулася та “всипала” партнерці

За що інтелігентна Маша вдарила партнерку по сцені?

Відома українська ведуча Маша Єфросиніна на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм здивувала кадрами бійки зі своїх нових зйомок нового випуску популярного шоу “Ліга сміху”.

Новий досвід у гумористичному шоу

Не так давно ведуча приєдналася до команди “Ліги сміху”, і тепер активно пробує себе в ролі гумористки. У новій публікації вона показала себе на зйомках нещодавнього епізоду програми. Для виступу ведуча вибрала яскравий образ, одягнувши червону сукню з поясом.

Кадр з нового випуску шоу.

На фото Єфросиніна відображена як в залі, так і під час гумористичного виступу на сцені.

Фото взято з особистої сторінки Маші Єфросиніної.

Особливо відзначився один з номерів, в якому ведуча влаштувала бійку з актрисою  Тетяною Песик. На кадрах Єфросиніна «б’є» противницю кулаком в обличчя, а потім тягає її за волосся.

“Спільна мова, як бачите, знайдена”, – підписала кадри ведуча.

Нагадуємо, що у січні донька телеведучої відправилася на навчання. Дитину відправили до Канади. Там Нана навчається у коледжі. В Україні школярка закінчила лише 10 класів та вступила до іноземного навчального закладу.  Розлука далася зірковій мамі дуже непросто. Жінка відчуває великий сум за своєю дитиною. Зрозуміти Машу можна. Будь-яка матір не захоче дуже рано відпускати свою доньку чи сина. Особливо, коли рідна душа їде закордон.

До від’їзду у Канаду, донька зірки навчалася у престижній київській гімназії. Її навчання обходилося батькам у 10-12 тисяч доларів на рік. Скільки зараз будуть витрачати на освіту Нани Маша і Тимур – невідомо, адже Єфросиніна не розголошує дану інформацію.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини