Чим живе та займається екс-чоловік Соломії Вітвіцької? Телеведуча кусає лікті: втратила успішного красеня

Соломія Вітвіцька повідомила, що знову змінила статус: стала незаміжньою. Якщо про її життя ми знаємо багато, подивіться, яким є її екс-чоловік.

Соломія Вітвіцька – одна з популярних ведучих сучасності. Всі вже давно звикли чути від неї перші новини нашої країни та дивитися цікаві репортажі. Вона завжди усміхнена, привітна та позитивна. Втім, і у її житті бувають періоди змін. На початку лютого, зірка вітчизняного телебачення повідомила, що бере собі новий статус: розлученої.

Ось цією світлиною Соломія ознаменувала початок свого нового життя:

Ведуча поділилася емоціями: розлучення не так жахливо виглядає у житті. Страшно тільки на словах. Соломія пообіцяла, що не буде давати коментарів, окрім цієї публікації, адже готова вже рухатися далі.

Зі своїм колишнім чоловіком зірка прожила цілих 8 років.

Хто ж був законним чоловіком цієї ведучої новин на “плюсах”?

Екс-обранця Соломії Вітвіцької звати Владислав Кочатков. Якщо яскрава телеведуча завжди була у кадрі, то її колишній коханий – за ним. Він за фахом режисер-кліпмейкер. Минулого року ЗМІ про нього писали, що він ще й пробує себе у програмуванні.

Ведуча новин Соломія Вітвіцька розлучається з чоловіком.
Ведуча новин Соломія Вітвіцька розлучилася з чоловіком Владиславом Кочатковим. Фото взято на просторах мережі. 

До речі, найчастіше питали Соломію про те, коли її подружжя народить дитину. Втім, ведуча відповідала прямо, що з чоловіком над цим активно працювали. Замість рідних діток, у зірки є аж 7 похресників.

Щодо її чоловіка, він і зараз продовжує займатися зйомками. На своїй сторінці в Інстаграмі, яка, до речі, є закритою від прихильників, він розмістив у сторіз ностальгійні кадри з Єгипту, щоправда, без Соломії.

Екс-коханий Соломії Вітвіцької показав, чим займався у минулому.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини