Представниці українського шоу-бізнесу, які берегли себе до шлюбу: Саніна, Бужинська, Цибульська та інші

Деякі представниці шоу-бізнесу доводять своїм прикладом, що стереотипи про них не мають жодного сенсу.

Наталія Бережна

Українська акторка зізнається, що зберігала себе до весілля не тому, що саме так хотіла, а через серйозний контроль своєї матері, від якого дівчина в результаті таки втекла.

Наталія Бережна

І втекла вона не до самого кращого чоловіка. Наталія стала нареченою у 18 років і була впевнена, що нарешті позбавилася безглуздого та тотального контролю. Але, як виявилося, все тільки починалося. Її чоловік був тираном і не соромився займатися фізичними та моральним насиллям.

Катерина Бужинська

Катерина Бужинська познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, коли їй було всього 14 років. Її чоловік був старший на 20 років. Величезна і страхітлива різниця у віці.

Катерина Бужинська

Співачка зізнається, що він був холодним та зовсім не давав любові. Але на той час їй здавалося, що її кохання все перетерпить. Катерина не приховує: її батьки були у шоці від її вибору. Її обранець також був продюсером і саме це зіграло остаточну роль у її рішенні покинути його: вони знімали кліп, у якому Катерина настільки виснажилися, що втратила свідомість. Наступного дня жінка пішла.

Ольга Цибульська

Ольга Цибульська відверто розповідає, що вступила у серйозні стосунки, коли їй було 24 роки.

Оля Цибульська

Але вона не скільки про це не шкодує. Адже вона усе продумала до деталей і дуже задоволена тим вечором. Тепер той чоловік є її родиною і разом вони виховують прекрасного сина Назара.

Юлія Саніна

Першим чоловіком Юлі став її колега та член колективу. Тоді дівчина була до безтями закохана і їй доводилося терпіти неприємні речі. Але зараз Юля розповідає, що усе змінилося.

Юлія Саніна з чоловіком.

Також співачка розповіла, що у них шлюбі була величезна криза, через яку вони мали шанс не пройти. Народження дитини, гастролі, зйомка накладали неймовірно нагрузку на психіку обох музикантів, і у якийсь момент вони вирішили щось змінювати. Питання стояло ребром: або розлучатися, або врятувати стосунки. Пара вибрала другий варіант.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини