Вівторок, 20 Квітня, 2021

Чому Лілія Ребрик зволікала та вагалася перш ніж вступити у стосунки з Диким: історія щирого кохання ведучої

Їхніми стосунками милується вся країна. Але Лілія Ребрик довго вагалася, чи вступати їй у ці стосунки та чи віддатися пристрасті.

В них ніколи не виникало флірту на робочому місці. Але кожен їхній танець просто вибухав пристрастю. В українському шоу-бізнесі є безліч цікавих зіркових пар: зразкові, пристрасні, скандальні… Але настільки “хімічна” пара лише одна, і це Лілія Ребрик та Андрій Дикий.

Початок роману

Обидва вони на початок проекту не були вільні. І навіть з плином часу не вважали, що між ними може щось відбуватися окрім робочих стосунків. Можливо всю любовну енергію вони використовували у танцях, або ж через те, що багато часу проводили разом не відчували не відчували того самого “приємного суму”. Та коли їхні танці закінчилося вони обидва відчула необхідність один в одному. Саме тоді їхнє життя повернулося на 180 градусів.

Лілія Ребрик розповідала, що  пройшов деякий час після того, як вони остаточно зрозуміли, що кохають до безтями. Лілія довго сумнівалася та не розуміла стан, в якому знаходилася.

Рішення

Проект закінчився, але далі були концерти. Вони зустрілися у ресторані і не могли сказати ні слова: просто мовчали то дивилися один одному в очі. Після декількох годин цього мовчання Андрій Дикий перервав тишу та констатував: вони одружаться та народять дітей. Лілія одразу ж погодилася. Хореографу навіть не потрібно було її питати. Все й так було зрозуміло.

Вони розпланували весілля, то коли побачили будівлю РАГЗу не втрималися та записалися на найближчу дату. Таким чином, на гала-концерті вони вже були зірковим подружжям. Свято їм влаштували колеги та команда каналу, хоча пара не збиралася відмічати цю подію.

Зараз вони так само запалюють серця шанувальників своєю пристрастю та виховують спільних дітей. Їхній роман не почався одразу фізично, але насправді, вибухнув того разу, коли вони вперше вийшли на сцену.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини