Середа, 21 Квітня, 2021

Донька всіма улюбленої Лариси Гузеєвої: чому образ творчої дівчини регулярно спотворюють в мережі?

На доньку Гузеєвої щодня виливається велика кількість хейту. Як виправдовують себе люди, які не відчувають симпатії до жінки?

Доньку Лариси Гузеєвої звуть Ольгою, але вдома її ніжно називають Льолею. Не дивлячись на те, що донька зірки російського телебачення веде непублічний образ життя, журналісти і користувачі соціальної мережі Instagram постійно обговорюють зовнішній вигляд дівчини та її вчинки. Більше того на особистій сторінці телеведучої недоброзичливі люди постійно залишають негативні коментарі в адресу її доньки. Але чому?

Зовнішній вигляд

Донька Гузеєвої Льоля.

Через екстра-неординарний вигляд дівчини хейтери постійно підозрюють її в алкоголізмі, хоча офіційного підтвердження цьому немає. Також хвиля негативу піднялася після того, як дівчина розповіла журналістам про те, що могла народитися разом з близнюком, але на жаль, сталося так, що нерозвинений ембріон потрапив до неї в організм, через що дівчину потрібно було оперувати.

Реакція зіркової мами

Більш того, дівчину постійно підозрюють у нетрадиційний орієнтації та просять Ларису  зайнятися вихованням доньки. Сама ж Лариса, звісно, захищає свою дочку і навіть час від часу демонструє неймовірно відточене та майстерне вміння давати відсіч хейтерам.

“Скільки прекрасних справ можна зробити в вихідний: картоплю посмажити, наприклад, чи посолити тюлечку… Теж непогано, правда ж? Але ж ні, злі бабусі ходять по сторінкам відомих людей і проклинають та агітують всіх відписатися, пишуть неприємні речі. І дуже легко ображаються ці бабусі — впадають в нервову істерію, коли їм приходить відповідь”, – написала одного разу Лариса Гузеєва у відповідь на чергову хвилю хейту.

Поділіться статтею

Павло Зібров з донькою та дружиною

Донька Зіброва розповіла про зіркові складнощі: отримала посаду через батька, але змушена виправдовуватися

Донька Павла Зіброва впевнена — не винна у тому, що народилася у заможній родині.
Єгор Гордєєв

Як виглядає квартира Єгора Гордєєва? Зірка “Сніданку з 1+1” вперше продемонстрував солідні апартаменти

Єгор Гордєєв рідко ділиться з журналістами особистими речами. Тому цей матеріал є ексклюзивним.
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Ксенія Мішина полишила Олександра Еллерта та відлетіла закордон: як живеться холостячці самій у Європі

Ксенія Мішина відписалася від Олександра Еллерта. Чи схоже це на те, що пара розпалася і чому акторка відлетіла закордон.

Ольга Горбачова перетнула межу: зірка розповіла усі подробиці любовної сфери їхнього з Юрієм Нікітіним життя

Ользі Горбачовій вдається дивувати користувачів. Зірка розмовляє з ними наче з друзями, але забуває, що існує деяка межа.
Потап і Настя Каменських

Настя Каменських витратила всі гроші? З’ясувалося, що чоловік співачки Потап почав продавати чебуреки

Журналістам вдалося дізнатися дещо цікаве і незвичне: Потап запускає бізнес з продажу чебуреків!

Популярне

Останні новини