Ірина Білик похизувалася романтичною пропозицією від заможного іноземця: “Бути дружиною шейха цікавіше”

Ірина Білик похизувалася перед фанатами тим, що колись отримала пропозицію від самого шейха.

В Ірини Білик було безліч зручних романів. І всі вони були на руку фанатом, адже кожен обранець ставав натхненням для артистки, яка випускала неймовірні хіти про кохання до своїх обранців.

Шалена новина

Сьогодні виявилося, що співачка та Народна артистка України Ірина Білик мала змогу назавжди  покинути велику сцену і стати дружиною шейха.

Принаймні їй надходила така пропозиція. Однак артистка повідомила, що  без коливань відхилила її. Про це Білик розповіла фанатам на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Романтична пропозиція від шейха

“Одного разу у мене була пропозиція від шейха, залишитися з ним в його країні, але так як через місяць повинен був початися концертний тур по Україні, я з посмішкою відмовилася від його пропозиції. Іноді я думаю, може дружиною шейха бути набагато цікавіше, ніж зіркою сцени?”, – написала  співачка, поцікавившись у підписників, чи правильно вона вчинила.

Фанати у відповідь стали переконувати артистку, що вона безсумнівно правильно зробила і через один писали про золоту клітку та незалежність Ірини, яку вона отримала завдяки кар’єрі.

Нагадуємо, Ірина Білик заміжня за російським режисером азербайджанського походження Асланом Ахмадовим. Про чоловіка ходять різні чутки: починаючи з його кохання до Людмили Гурченко і закінчуючи його нетрадиційною орієнтацією. Зараз по друже живе в гостьовому шлюбі. 9 грудня 2015 року в них народився син Тебріз, якого народила сурогатна мати. У Білик також є старший син Гліб Оверчук від моделі Андрія Оверчука.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини