Неділя, 18 Квітня, 2021

Померли дуже рано: хто з зірок популярного серіалу “Приречена стати зіркою” передчасно пішов з життя

Цей серіал прикув до телевізорів увесь пострадянський простір. Хто з зірок серіалу вже нас покинув?

Дмитро Матвєєв

Дмитро Матвєєв

На 66-му році життя помер Дмитро Матвєєв. Актор пішов з життя 25 грудня. про те, що трапилося лише напередодні повідомив близький друг артиста, він опублікував пост, присвячений Дмитру, в соціальних мережах.
Артист отримав популярність, виконавши головні ролі в серіалі «Приречена стати зіркою», де він зіграв музичного продюсера Леоніда Саліна.

Армандс Нейландс-Яунземс

Армандс Нейландс-Яунземс

Актор зкінчив Ризький індустріальний технікум. Навчався в Московському державному інституті культури на відділенні “Режисура пластичної драми”. Закінчив Театральне училище імені Б.В. Щукіна .Крім роботи в кіно, професійно займався фотографією.

Актор трагічно загинув 21 вересня 2010 року в Передєлкіно. Того фатального вечора Армандс повертався додому. Поспішав до дружини Наталії та 10-річному синові Сашку. Як завжди не на машині. Не любив актор водити, вважаючи за краще громадський транспорт. У навушниках грала музика. Армандс просто не почув попереджувального гудка електрички. Похований актор 25 вересня на Пихтінском кладовищі в Московській області.

Василь Стоноженко

Василь Стоноженко

Заслужений артист Росії Василь Стоноженко помер на 62 році життя. Василь Стоноженко народився 6 січня 1959 року. Закінчив Театральне училище ім. М. С. Щепкіна в 1983 році, працював у Театрі під керівництвом В. Спесивцева і Театрі комедії. У театрі “Сфера” виконував ролі в спектаклях “Маленький принц”, “Королівство – на стіл!”, “Вільна пара”, “Вестсайдська історія”, “Лоліта”, “Людина з СРСР”, “Учень Ліцею”, “Вишневий сад ” та інших.

Артист працював також в кіно і на телебаченні. На його рахунку ролі в стрічках “Кафе” Полуничка “”, “Злодійка”, “Сищики-2”, “Приречена стати зіркою”, “Господиня моєї долі”, “Золота клітка”, “Анна-детектів”.

Олександр Ісаков

Олександр Ісаков помер в лікарні на сороковому році життя. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті Державного театру кіноактора. Колеги запам’ятають Олександра як яскравого і талановитого актора з чудово багатогранним даром, “чия харизма була здатна заразити позитивними емоціями і новими ідеями всіх, хто його оточував”.

Поділіться статтею

Михайло Заливако

Холостяк Михайло Заливако зізнався, що страждає від невиліковного захворювання: “Був увесь зелений”

Михайло Заливако зізнався, що з дитинства страждає від невиліковної хвороби. Усі деталі.
Олег Винник

Головний вовк країни Олег Винник позує в джакузі: в мережі з’явилося фото, яке звело усіх вовчиць з розуму

Олег Винник вирішив звести з розуму усіх вовчиць. В мережі віднайшлися фото з артистом в джакузі.
Лідія Таран

Зірка “ТСН” Лідія Таран показала підрослу доньку від невдалого шлюбу з Андрієм Доманським: копія батька

Донька Лідії Таран та Андрія Доманського неймовірно підросла і перетворилася на дорослу дівчину.

Тіна Кароль відверто зізналася, що не може спати ночами: поки Дан Балан відвідує вечірки спокою не буде

Тіна Кароль відверто розповіла Славі Дьоміну, про причини, які не дають їй спати.

Популярне

Останні новини