Як Йосипу Кобзону вдалося вирватися з промислового міста та стати всесоюзним улюбленцем: згадуємо співака

Йосип Кобзон - радянська легенда, яка за часів сучасності проявила себе дуже суперечливою особистістю.

До Йосипа Кобзона можна ставитися по-різному. В останні роки свого життя він відрізнявся суперечливими висловлюваннями та неординарними вчинками. Втім, давайте згадаємо у цьому матеріалі феномен того, як створився образ радянської легенди.

Йосип Кобзон
Йосип Кобзон в останні роки життя. Фото взято на просторах мережі. 

Народився співак на Донеччині у місті Часів Яр. Це звичайний промисловий населений пункт. Там мешканці займаються видобутком вогнестійкої глини. Дитячі роки артиста припали на часи Другої світової війни. Родину евакуювали до Узбекистану, але потім Йосип разом з матір’ю повернулися на Донеччину та оселилися у Краматорську. Там хлопець і пішов до школи.

Йосип Кобзон у молоді роки. Фото взято на просторах мережі.

Бувши юнаком, майбутня зірка естради вимушена була відслужити в армії, але й там вдалося Йосипу реалізувати свій співочий талант. Після демобілізації в 1958 році вступив до Державного музично-педагогічного інституту імені Гнєсіних.

Працював також Кобзон вокалістом у цирку та поєднував свою роботу з працею з іменитими радянськими композиторами та музикантами.

Молодий Йосип Кобзон. Фото взято на просторах мережі.

Він їздив по різних конкурсах та відвідував комсомольські будівництва. У радянські часи виконував ліричні й патріотичні пісні, що славили радянську дійсність. Прославився виконанням пісень до серіалу “Сімнадцять миттєвостей весни”.

Його манера співів та монументальний образ якнайкраще пасували до першого радянського серіалу. Коли ж СРСР розпався, Кобзон оголосив, що припиняє свою діяльність. Втім, провівши низку гастролей, зі сцени не пішов.

Дізнайтеся більше про цього артиста у відео:

https://youtu.be/0JvA5fLm-BA?list=PL-C6fMDKwi9mmZoVVSHKDg5owsKgY9cF7

реклама

Поділіться статтею

Андрій Данилко зізнався у романі з Інною Білоконь

Андрій Данилко зізнався у романі з мамою Вєрки Сердючки Інною Білоконь: став коханцем заміжньої артистки?

Андрій Данилко та його партнерка по сцені, яка виконує роль мами Вєрки Сердючки Інна Білоконь стверджують, що вони кращі друзі. Але шанувальники впевнені – між артистами роман і ця думка з'явилася не просто так, а вельми обґрунтована.
Тоня Матвієнко прокоментувала розрив батьків

Тоня Матвієнко вперше розповіла, чому Ніна Митрофанівна виставила її батька з хати: “Там така ситуація”

0
Відома українська співачка Тоня Матвієнко вперше прокоментувала розлучення своїх батьків – народної артистки Ніни Митрофанівни Матвієнко та живописця Петра Гончара. Нещодавно стало відомо, що вони почали жити окремо після кількох десятків років життя у шлюбі.
Гороскоп на 4 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 4 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто витратити на задоволення

Гороскоп на 4 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє багато приємних моментів, зустрічі з людьми, що приносять лише радість, реалізацію планів, справдження надій. Можливо ви знайдете те, що давно втратили, або дізнаєтеся відповіді на свої питання.
На Новий рік 2022 готуємо крабовий салат по-новому

Крабовий салат по-новому: рецепт новорічного салату на святковий стіл – виходить смачніше за олів’є

0
Крабовий салат вже давно став класикою нарівні з олів'є, шубою та іншими новорічними салатами. На святковому застіллі завжди знайдеться місце для цікавих страв, і саме таким є наш сьогоднішній рецепт. Приготуйте на Новий рік 2022 салат з крабами, який дещо відрізняється від класичного – гості будуть в захваті.
Марічка Падалко зворушливо заговорила про поповнення у родині

Марічка Падалко зворушливо заговорила про поповнення у родині, а у мережу злили фото вагітної ведучої

Марічка Падалко вже має вельми велику родину. Та нещодавно у мережі спливло фото, де зірка "плюсів" показує свій округлий живіт. Невже четверта дитина у зіркового подружжя Падалко і Соболєва на підході? Дізнайтеся всю правду у матеріалі.

Популярне

Останні новини