Субота, 17 Квітня, 2021

Мама найбагатшої співачки України Камалії розповіла про стосунки доньки зі знахабнілим альфонсом

Камалія та Моххамад Захур - зразок сімейної ідилії. Але до зустрічі зі своєю долею, співачці довелося пережити роман з справжнім альфонсом.

Серед архівних інтерв’ю зірок та їхніх близьких можна знайти просто скарби. Як, наприклад, в одному з проектів телеканалу “1+1” “Дуся” мама Камалії  розповіла деякі неприємні деталі особистого життя співачки до зустрічі з пакистанським мільйонером Мухамадом Захуром, якими зараз поділитисявона просто не наважилася б.

Кадри з інтерв’ю.

У Камалії були стосунки з альфонсом

Коли журналістка спитала про стосунки співачка з пакистанським бізнесменом, жінка проговорилася про чоловіка, який використав зірку:

“Камалія не прагнула отримати багатого чоловіка. Вона говорила: “Я сама всього досягнy”. Вона цінує в чоловіках душу, любов. Її оточували багато заможних чоловіків, які намагалися залицятися до неї. Я не буду називати імен, але це імена першої величини Росії і України. Першої величини! Але вона нікого з них до себе не підпускала. У неї був хлопець до Захура. Вона закохалася в чоловіка, який був простим юристом, красивим, але я бачила в ньому один негатив. У нього був звірячий погляд, він був закритим. Це потім я почала копати і багато про нього розкопала. Дочка купувала йому костюми, тому що він хотів “Армані”. Він виявився просто …”, – не закінчила жінка.

Журналістка спитала, чи альфонса мала на увазі мати зірки.

“Так, справжнісіньким. Він не цінував нічого. Вона побачила його з іншою дівчиною. У Камалії була істерика, потім депресія три місяці. Дочка витратила на нього три роки. Ми могли виїхати працювати в іншу країну. Їй пропонували співати в Японії, Німеччині, Лівані. Ми не поїхали, бо вона любила цю людину, і всі їй були байдужі. Коли вона побачила зраду, то не могла співати три місяці. Одного разу я розповіла про цю ситуацію дуже впливовій людині, одному другу нашої сім’ї. Він нас запросив до себе і, втішаючи, сказав, що бере Камалію під своє заступництво, відтепер ніхто не посміє її образити”, – закінчила думку жінка.

Поділіться статтею

Олег Винник

Головний вовк країни Олег Винник позує в джакузі: в мережі з’явилося фото, яке звело усіх вовчиць з розуму

Олег Винник вирішив звести з розуму усіх вовчиць. В мережі віднайшлися фото з артистом в джакузі.
Лідія Таран

Зірка “ТСН” Лідія Таран показала підрослу доньку від невдалого шлюбу з Андрієм Доманським: копія батька

Донька Лідії Таран та Андрія Доманського неймовірно підросла і перетворилася на дорослу дівчину.

Тіна Кароль відверто зізналася, що не може спати ночами: поки Дан Балан відвідує вечірки спокою не буде

Тіна Кароль відверто розповіла Славі Дьоміну, про причини, які не дають їй спати.
Анастасія Приходько

Анастасія Приходько тільки-но народила третю дитину і вже взялася працювати: шоу-бізнес не для слабких

Сьогодні дуже радісний день для фанатів Анастасії Приходько, адже вона заявила про своє повернення.

Популярне

Останні новини