Таємна дружина Олега Винника почала стежити за Олею Поляковою: навіть Таюне підвладна ревнощам

Родина Олега Винника так і лишається непублічною. Співак не вважає за потрібне знайомити своїх прихильників зі своїми рідними та ховає від сторонніх очей навіть свою красуню-дружину.

Архівне фото Олега Винника з дружиною. Ранні виступи в Україні. Світлину взято на просторах мережі.

Вважається, що він має стосунки з Таїсією Сватко, своєю бек-вокалісткою. Втім, самі артисти не підтримують, але й не спростовують цих чуток.

Олег Винник і Таюне
Дружина Винника Таюне. Фото взято на просторах мережі.

Втім, нещодавно в дружніх обіймах Олега Винника опиналася інша білявка – епатажна Оля Полякова. Музиканти беруть разом участь у детектив-шоу “Маска”. Разом намагаються вгадати, хто ж на сцені з українських зірок виступає у чудернацькому костюмі.

Суперблондинка вирішила поділитися фотографією за кадром зйомок телешоу. Виглядає дуже провокативно.

Редакція “Сенсації” помітила, що на акаунт Полякової раптово вирішила підписатися і Таюне, яка в цілому не відрізняється високою активністю у соціальних мережах.

У підписках Таїсії Сватко числиться Оля Полякова. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки зірки.

Втім, сама Таюне ніколи не розповідала, чим цікавиться насправді у соціальних мережах. Вона рідко в цілому дає інтерв’ю та розповідає про себе.

Бек-вокаліста вже казала раз Каті Осадчій, що не прагнула ніколи популярності.

Співачка Таюне. Скріншот взято з кадру телепередачі.

Мета її виступів – показати, якими красивими є пісні, що написав сам Олег Винник. Скромній Таюне більше подобається бути надійним тилом для свого улюбленого артиста.

Схожі новини