Тіна Кароль схожа на маму Дана Балана, а батько поп-діви у молодості був копією молдавського мачо: фотофакт

Ще один доказ у користь того, що між зірками щось є!

Про те, що молдавський музикант Дан Балан неймовірно схожий на батька Тіни Кароль, а вона – копія його відомої матері, вже ні для кого не секрет. Шанувальники зіркової пари впевнені – Балану і Кароль судилося бути разом.

Відомий колаж та бурхливі обговореняя

Фотопорівняння.

Не так давно в одній з фанатських груп з’явився колаж, який викликав бурхливі обговорення в соціальній мережі. На знімку зображені батьки української співачки у весільному вбранні, а поруч прикріплено фото Тіни і Дана. За думкою користувачів мережі, обидві пари дуже схожі між собою. Перше, що кидається в очі – неймовірна схожість Дана Балана і Тініного молодого батька. Трохи пізніше шанувальники стали цікавитися зовнішністю батька Дана Балана. Більш того, інтернет-користувачі почали його порівнювати з татом Тіни Кароль.

Схожість Людмили та Тіни

Фотопорівняня.

Фанати знаходять і Людмилу Балан копією Тіни. В мережі постійно зявляються нові колажі, в яких двох привабливих жінок порівнюють, але результат постійно один і той самий – неймовірно схожі.

Майбутні свати

Міхай Балан – дипломат з Молдови, який в даний час є головою Служби інформації і безпеки Республіки Молдова. Як і батько Тіни Кароль він є інтелігентною людиною, простіше кажучи, гідний приклад сімейного щастя. У нього приємна зовнішність і добрі очі. Судячи з усього, Міхай дійсно є дуже порядним чоловіком. Григорій Ліберман – мало відомий сам по собі, швидше за його знають, як батька Тіни Кароль. Проте, у вузьких колах добре обізнані, що він інженер і головний конструктор великої будівельної компанії. Нині на пенсії.

реклама

Поділіться статтею

Світлана Лобода

Як виглядала Світлана Лобода в дитинстві: “Таку природну красу зіпсувала пластикою”

Мама Світлани Лободи привітала доньку з днем народження та поділилася дитячими фотографіями своєї улюблениці. Прихильники відразу розчулилися — Світлана в дитинстві була надзвичайно милою та красивою дівчинкою. Дехто здивувався, наскільки артистка перекроїла себе за останні роки.
Мама Дзідзьо їздить на заробітки, щоб звести кінці з кінцями

Поки Дзідзьо заробляє мільйони і дарує колишній елітні квартири, його мама вимушена їздити на заробітки

Поки Михайло Хома, який більш відомий під псевдонімом Дзідзьо, вирішував свої питання пов'язані з розлученням, ніхто і не помітив маму співака. Жінка вимушена їздити за Дзідзьо віддав дружині елітну квартирукордон, щоб триматися на плаву, а її син тим часом дарує колишній елітні апартаменти.
Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.

Популярне

Останні новини