Вівторок, 20 Квітня, 2021

Хто оточує Руслана Сенічкіна: все, що відомо “скелети у шафі” та відносини телеведучого з Людмилою Барбір

Руслан Сенічкін досі неодружений, але в нього багате та завидне оточення...

Руслан Сенічкін народився в багатодітній родині. Він – старший брат і має двох сестер-двійнят, вони народилися на чотири роки пізніше: Таня і Аня. Маму телеведучого звуть Віра Антонівна.

Віра Антонівна

Родина

Одна сестра шоумена живе в Севастополі, а інша – в Дніпропетровську з мамою. Звичайно ж, родичі рідко бачаться через роботу Руслана. За словами Сенічкіна, він може приїхати раз на півроку, побути там пару днів, а потім назад до Києва. Однак вони регулярно зідзвонюються, обмінюються враженнями.

Сестри Руслана Сенічкіна.

Дружина Руслана Сенічкіна

Руслану 42 роки і він досі неодружений і ні разу не був у шлюбі.

“Я міг одружитися після 20 років, але цього не сталося. Якби це сталося, я б зараз з вами, може бути, не спілкувався, у мене б по-іншому склалося життя. Думаю, був би в іншій професії, швидше за все, залишився б в Дніпрі. Я ціную те, як у мене в житті склалося. Не виключено, що все в моєму житті ще попереду. З іншого боку, чим старше стаєш, тим менше тобі, в принципі, хочеться заводити якісь стосунки. Мені 41 рік, і, може, вже пізно, як багато хто говорить. Я з цього приводу не комплексую. Багато домальовують самі собі якісь нюанси. У медіа так завжди було, є і буде – дізнатися про людину щось потаємне. У мене, як і у будь-якої людини, є багато секретів. І скелетів в шафі достатньо. Якби я витягав всі свої скелети щоранку, думаю, навряд чи кому-то було б приємно на це дивитися. Правда! До того ж багато моїх історій пов’язані з моєю родиною. Те, що я не одружений, що у мене поки немає дітей – в цих питаннях є дуже багато нюансів і заковик сімейного характеру”

Відносини з Людмилою Барбір

Руслан Сенічкін з Людмилою Барбір

За 7 років у ведучого склалися дуже хороші дружні відносини з Людмилою Барбір, з якою він з задоволенням працює в ефірі.  У них теплі відносини один до одного. Вони спілуються і поза ефіром, мають багато спільних інтересів, розуміють один одного.

Поділіться статтею

Андрій Данилко

Андрій Данилко розшукував своє перше кохання більше 30 років і віднайшов. Хто ця жінка і як вона живе тепер?

Поки його підозрювали у нетрадиційній орієнтації, він шукав своє перше кохання.
Надя Дорофеєва і Володимир Дантес

Суддя шоу “Голос країни” Надя Дорофєєва порвала з чоловіком Володимиром Дантесом через негідну поведінку

Виявляється у зразкового подружжя також були проблеми. До того ж серйозні.
Григорій Чапкіс з партнеркою по танцю

91-річний Григорій Чапкіс вперше розповів про свою молоду дружину: вік, ім’я і розмір спадку, що лишає жінці

Черговий шлюб Григорія Чапкіса викликав неабиякий інтерес серед його прихильників. Чоловік вперше наважився розповісти про дружину.

Популярне

Останні новини