Четвер, 22 Квітня, 2021

У Тіни Кароль розстібнулася сукня посеред ефіру: чоловіки були вражені, а поп-діва сховалася під столом

Тіні Кароль вдалося здивувати українську публіку, як ніколи у своєму житті.

Тіна Кароль потрапила в курйозну ситуацію під час зйомок шоу “ЛіпсінкБатл”. У зірки розстебнулася рожева сукня, яка складається з двох частин – тора та спідниці, і мало не відкрила усій українській громадськості її бюст.

Несподіваний та смішний конфуз в ефірі

Конфуз з поп-дівою стався під час зйомок шостого випуску шоу “Ліпсінк баттл”. Після того як ведучий проекту Олексій Потапенко оголосив нових учасників – Женю Кота і Влада Яму, назвавши їх “гарячими хлопцями”, у Тіни Кароль несподівано відстебнулася шлейка на шиї. На щастя, артистка вчасно встигла підхопити свій наряд, і з заразливим сміхом сховалася за столом. Такого певно не очікував ніхто. Однак, продюсери шоу одразу використали даний матеріал у промо до наступного випуску.

Вираз обличчя в Потапа, був м’яко кажучи, здивованим. А Влад Яма та Женя Кот просто відвернулися, щоб не пантеличити зірку української сцени. Варто зазначити, що побачити на обличчі зірки відчуття сорому було неможливо.

Сміх поп-діви, як окремий вид мистецтва

Тіна так дзвінко засміялася, що заразила своїм сміхом навіть користувачів мережі, які смакують відео та переглядають його знов і знов. І це велике питання: вони переглядають його через ростібнуту сукню або ж через неймовірний сміх співачки, про який досі велика кількість глядачів не знала.

Цей момент можна охрестити найщирішим подарунком від поп-діви. Потап намагався віджартуватися з приводу конфузу, але емоція співачка була настільки гармонійною, що насправді це було зовсім не потрібно. Тіна врятувало себе сама.

Поділіться статтею

Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський

Що насправді відбувається між Ольгою Мартиновською та Володимиром Ярославським: знайома історія кохання

Ніхто не вірить, що між Ольгою та Володимиром тільки дружба, і цьому є пояснення.
Юрій Ткач

Юрій Ткач вперше розповів, як на нього вплинув акторський талант: зображував жінку на дозвіллі. Всі деталі

Юрій Ткач - відомий український гуморист, який підкорив своїм талантом сотні глядачів. Чоловік вперше розповів, як зрозумів, що він - актор.
Лариса Доліна

Лариса Доліна схудла та кардинально змінила стиль: стала виступати у прозорій сіточці. Хизується фігурою

Лариса Доліна - красива жінка, яка має видатну зрілу вроду. Втім, чи пасує співачці її рівня виступати у напівпрозорих речах?
Ані Лорак Юрій Фальоса

Ані Лорак розповіла, через що розлюбила та покинула Фальосу: “Ставився наче до об’єкту для заробітку грошей”

Ані Лорак ніколи раніше не розповідала обурливих деталей її стосунків з Юрієм Фальосою. Тепер настав час істини.

Популярне

Останні новини