Неділя, 16 Травня, 2021

Як живе доросла донька Ольги Сумської та Євгена Паперного і чого їй коштували непрості стосунки батьків?

В неї було далеко не саме гарне дитинства і це, звісно, вплинуло на її подальше життя.

Антоніна з’явилася на світ влітку 1990 року в Києві.

Дитинство

Отець Євген Паперний і мати Ольга Сумська – популярні артисти в Україні. Але імена батьків, особливо батька, знайомі і російським телеглядачам, перед якими вона виступає. Бабуся з дідусем по материнській лінії, а також тітка і дядько мають велику акторську біографію. Не дивно, що і Тоня, з ранніх років перебувала за лаштунками театру, теж вирішила присвятити життя служінню мистецтву.

Батько багато пив. Мати знайшла коханця. Коли дівчинці було 4 роки, батьки розлучилися. Вона переїхала до бабусі, так як мати будувала кар’єру. Незабаром Ольга Сумська вийшла заміж за актора Віталія Борисюка. У новій родині народилася дочка Анна.

Зараз

Зараз Антоніна заміжня за російським актором Ягличем, цілком присвятила себе материнству, побуту і дому, взявши перерву від зйомок в кіно.

Жінка намагалася схуднути після других пологів, так як набрала кілька зайвих кілограмів. Під час вагітності вона не стежила за харчуванням і дозволяла собі висококалорійні продукти, а також закинула тренування, що відбилося на фігурі. Для мотивації артистка викладає фото в Інстаграм в купальнику, коли вона ще була в ідеальній формі.

До слова, мати двох дітей активно веде свою сторінку. Нещодавно вона навіть почала знімати смішні ролики на тему декретних буднів. В одному гумористичному відео Паперна, втомлена і без макіяжу, намагається виділити хвилинку, щоб випити чашку чаю, але діти постійно її відволікають.

Оля Сумська постійно говорить, що не додала уваги своїй старшій доньці і дуже про це шкодує. Більш того, Ольга розповідала що її батько Євген зовсім не цікавився донькою. Звісно, дитинство без матері та батька дає про себе знати, але Антоніна впоралися з цим краще ніж будь-хто.

Поділіться статтею

DZIDZYO та Оля Уибульська

Цибульська зізналася, що отримувала погрози через статус “розлучниці” від екс-дружини Дзідзьо та її оточення

Публіка досить довго чекала на коментар від Ольги Цибульської, яка серйозно постраждала від новини про розлучення Дзідзьо.
Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Філіп Кіркоров вийшов із себе через Ані Лорак та розгнівавшись дав гучну обіцянку: “Я цього не пробачу!”

Ні для кого не секрет, що у Філіпа Кіркорова сильний темперамент. Тому й Ані Лорак інколи перепадає.

Популярне

Останні новини