Культ чистоти: Ольга Фреймут розповіла, хто став причиною того, що зірка не може стерпіти бруду та безладу

Ольга Фреймут прославилася на всю Україну завдяки своїй любові до чистоти та вмінню триматися, наче справжня леді. Але все відбвається не просто так і навіть звичкам та вподобанням телеведучої є логічне пояснення.

Спадок від матері

Якось головний ревізор України дала інтерв’ю авторитетному виданню, в якому розповіла про те, що не просто так полюбила чистоту, а винесла це з дитинства. А саме від матері, яка постійно мила все навкруги. Нещодавно фан-клуб Ольги опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм відповідний пост з цитатою. Таким чином, фанатам ревізора стало зрозуміло звідки взялася така прискіпливість та безкомпромісність в питаннях гігієни.

“Ненависть до бруду, безладдя – це у мене теж від мами. Ми з братом щоранку прокидалися від того, що мама мила підлогу. Мої кузени боялися приходити до мене в гості, тому що мама в першу чергу ставила їх в ванну і мила. Говорили: «Ой, ні, тітка Алла знову буде купати!» Нас, п’яти-шестирічок, вона постійно купала, у ванній була купа шампунів, різного мила … Мама все і всіх повинна була відмити, тільки тоді можна було розслабитися. Я ось зараз зрозуміла, що ніколи не бачила, як вона спить. Я засинала, вона була ще на ногах, я прокидалася – вона вже робить щось по дому. У мене, як і у мами, все повинно бути ідеально. Валерій щовечора купається. Я переодягають його до чаю, до ланчу, він ніколи в піжамі не вийде на вулицю, хоча ми живемо за містом. Він ніколи не виглядає розхлябано, це дуже важливо і має прищеплюватися з дитинства. У квартирі все повинно бути дуже чисто. У мене білий посуд, біла постіль, тому що на ній відразу видно бруд. Я не буду спати на брудному ліжку – краще постою.”

Схожі новини