П’ятниця, 7 Травня, 2021

Лілія Ребрик та її чоловік влаштували танці на подвір’ї: телеведуча в піжамі, а танцюрист при параді

Лілія Ребрик живе танцюючи по життю. Чи то кохання привело її до танців, чи то танці до кохання... Хто зна?

Лілія Ребрик одружена з танцюристом Андрієм Диким дев’ять років. З першого ефіру танцювального проекту “Танці з зірками”, коли пара станцювала для глядачів пристрасне танго, глядачі були впевнені, що між ними завязався роман. Однак зірка запевнила, що почуття між ними виникли лише після кількох місяців спільної роботи, коли шоу майже завершилося.

Пристрасті “диких”

Лілія Ребрик та Андрій Дикий

Оскільки вони обидва спортсмени, тому були зосереджені на роботі, однак встигли зав’язати міцну дружбу. Тоді зірка запевняла партнера, що вміє дружити з чоловіками, проте він одразу пояснив, що дружити з нею не планує. Зараз знаменитість ззнається, що вони лише виправдовувалися роботою, а насправді просто хотіли проводити більше часу разом. Лише після фінального ефіру Лілія Ребрик та Андрій Дикий все ж наважилися проявити свої почуття. З тих пір вони не розлучалися ні на мить.

Регулярні танці на подвір’ї

Так, акторка та телеведуча постійно публікує нові відеоролики за участі її чоловіка Андрія. Пара ніколи не випускає можливості станцювати разом для підписників. Так сталося і в цей раз. Тільки-но повіяло весняним теплом, Андрій у джинсових сорочці та брюках взяв під руку Лілію Ребрик, яка була одягнута в піжаму і почав вести її у запальному танці. Варто зазначити, що підписникам знаменитості дуже подобаються подібні відео. Чи то енергетика зіркової пари так впливає на людей, що то їхня техніка. Так чи інакше, подобається і зіркам, і глядачам. Сподіваємося, що знаменитості продовжать радувати нас своєю творчістю і танцями. Не тільки на подвір’ї але й в місті, наприклад. Чому б ні?

Поділіться статтею

Ремонт та перепланування в хрущовці

Майстер-золоті руки: власник малогабаритної старенької хрущовки зробив з неї розкішні апартаменти (ФОТО)

0
Власникам стареньких хрущовок часто здається, що маленьке житло і креативний ремонт — несумісні речі. Втім, це зовсім не так.
Філіп Кіркоров та Оксана Марченко

Філіп Кіркоров запросив Оксану Марченко у власну домашню церкву: зближаються з Богом, як можуть (ФОТО)

0
Українська телеведуча Оксана Марченко випустила дев'яту серію свого проекту "Паломниця", в якій побувала у домашній церкві поп-короля Філіпа Кіркорова.
Михайло Поплавський

Як виглядає перша дружина Михайла Поплавського? Літня жінка має гідну професію та бажання допомагати людям

Як виглядає перша дружина Михайла Поплавського, з якою він розлучився після півтора року спільного життя.
Максим Галкін та Алла Пугачова

Максим Галкін більше не приховує своїх статків та хизується статусом: “Виходить барин”

Максим Галкін вже давно у шлюбі з Аллою Борисівною. Чоловік разом з обраницею проживає у справжньому замку.

Популярне

Останні новини