Субота, 8 Травня, 2021

Ані Лорак засумувала за Батьківщиною та заспівала українською в дуеті з кумом Філіпом Кіркоровим

Ані Лорак цього року регулярно навідується до України і згадує її.

Російський співак, актор і композитор Філіп Кіркоров днями влашттував грандіозну вечірку на честь Дня Ангела своєї доньки Алли -Вікторії. На свято були запрошені багато знаменитостей російського шоу-бізнесу.

Ані Лорак та Мурат Налчаджиоглу

Серед гостей навіть була помічена співачка Ані Лорак разом зі своїм колишнім чоловіком, турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу. Вони не демонстрували почуттів на публіці, але весь вечір провели разом. Більш того, бізнесмен одягнувся в одному стилі з екс-дружиною. Кадри торжества опублікувала співачка Анни Нетребко в Instagram. Столи ломилися від страв, а після ситної вечері знаменитості влаштувалися за роялем і виконували один для одного улюблені пісні. Пізніше гості вийшли на танцпол. На відео можна помітити, як Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу обнімаючись танцюють.

“Рідна мати моя…”

Серед зірок в особняк Кіркорова гостей також були запрошені Андрій Малахов, Яна Рудковська, Ігор Крутой, Олександр Буйнов, і інші.

Кіркоров зізнався, що покликав до себе додому тільки найближчих. За його словами, з кожним роком коло людей, яким він довіряє, стає все менше. Артист подякував усім, хто розділив з ним маленьку радість. Разом з Кароліною, під акомпанемент композитора і музиканта Ігоря Крутого, Кіркоров виконав легендарну українську пісню авторства Андрія Малишка “Рідна мати моя”. Інші гості підспівували і знімали все на телефон.

До слова, Філіп Кіркоров дуже годиться своїми дітьми Аллою-Вікторією і Мартіном. В честь народження доньки дев’ять років тому артист придбав великий будинок в американському Маямі і ретельно його облаштував для своїх спадкоємців.

Поділіться статтею

Сосо Павліашвілі

Як виглядає жінка, яка приборкала холостяцький запал Сосо Павліашвілі: єдина дружина на останок життя

Сосо Павліашвілі — темпераментний та несамовитий. Втім, знайшлася жінка, яка змогла впоратися з його пристрастю.
Брати Меладзе з екс-дружинами

Колишні дружини Костянтина і Валерія Меладзе вийшли з тіні та розповіли, як екс-чоловіки їм зраджували

Деякі зірки до шлюбу та стосунків ставляться не дуже серйозно. Давайте дізнаємося, як розлучилися брати Меладзе зі своїми колишніми дружинами.
Герой статті Ярослав

11-річний хлопчик врятував маленькій дівчинці життя, забувши про власне здоров’я та благополуччя

Маленький герой не роздумуючи кинувся на порятунок маленькій дівчинці.
Українські зірки

Олег Винник, Ніні Матвієнко та інші українські зірки, які не посоромили рідне село і вибилися в люди

Село - колиска України. Багато знаменитостей народилися і виросли там, довели, що не походження, а талант дійсно мають значення.
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв вперше відверто розповів про розлучення з Жанною Бадоєвою: кохання, яке стало нерозділеним

Ніхто не очікував настільки ніжних та добрих слів про колишню дружину Бадоєва.

Популярне

Останні новини