Четвер, 6 Травня, 2021

Ані Лорак та її екс-чоловік Мурат знову разом: до мережі потрапили фото пари, на яких все зрозуміло без слів

Усі новини та фото екс-подружжя говорять лише про одне. Усі неймовірні деталі далі в статті.

Ще місяць тому воз’єднання зіркового подружжя здавалося нездійсненною мрією. Але весна 2021 року, здається, змогла втілити деякі бажання шанувальників зіркової пари у реальність.

Перші натяки

Так, першим “прецедентом” став той факт, що на руці Ані Лорак помітили обручку. Кароліна прокоментувала цей випадок таким чином: заміж вона не збирається, але кохана людина з’явилася, і вона щаслива. А ось Мурат зміг обрадувати шанувальників ще більше. Адже його пасія відписалася від нього. Здається, що стосунки з візажист закінчилися не самимдобрим чином.

Знову поряд, знову разом

Між колишнім чоловіком та дружиною здавалося все налагодилося, і як мінімум, між ними панує злагода та спокій.

Ґвалту також навели фото, які нещодавно потрапили до мережі з прем’єри, на яку Кароліна запросила свого колишнього чоловіка і прийшла з ним під руку. Не варто і описувати, як цю новину смакували авторитетні вітчизняні та закордонні ЗМІ.

Неймовірні знімки зі свята Філіпа Кіркорова

Філіп Кіркоров у честь Дня Ангела своєї єдиної доньки Алли-Вікторії запросив до свята і Мурата, і Ані Лорак. Здавалося б нічого дивного, адже Мурат та Ані є кумами поп-короля.

На знімках було видно, що Кароліна так її колишній турецький чоловік добре проводять час поглинаючи смачну їжу. Їм було досить комфортно сидіти поряд. І очевидно було комфортно танцювати повільний танець під романтичну музику.

Саме так, екс-подружжя було поглинутого романтичним моментом на вечері Кіркорова і навіть не помітило відеозйомку, яка пізніше відправилася прямо у соціальні мережі.

Поділіться статтею

Яким було дитинство в СРСР?

Щасливе радянське дитинство: розваги без гаджетів, смачне морозиво, табори та щира дружба. Згадуємо, як жили

Тема життя в СРСР з об'єктивних причин стала дискутовною, особливо в Україні. Втім, давайте згадаємо, чи насправді дитинство тоді було щасливим.
Катя Репяхова

Вагітна дружина Віктора Павліка не змогла знайти друзів серед світської тусовки: лише приятельки з минулого

Нещодавно Катерина отримала запитання стосовно друзів і вирішила показати їх публіці. Виявляється у шоу-бізнесі в концертного директора приятельок немає.
Поминальний вівторок — Радуниця

Радуниця 2021: традиції поминального вівторка, що не можна робити в цей день та як поминати покійних

0
Радуницю завжди відзначають у вівторок другого тижня після одного з найбільших православних свят — Великодня. У 2021 році цей день припадає на 11 травня.
Соломія Вітвіцька

Хто оточує розлучену Соломію Вітвіцьку? Зірка попрощалася з коханням свого життя, але має міцне коло друзів

Соломія Вітвіцька попрощалася з коханим чоловіком, але не залишилася самотньою.
Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв

Історія кохання Наталії Сумської та Анатолія Хостікоєва, яка триває ось уже 25 років: майже казка

0
Народна артистка України Наталя Сумська вже більше 20 років щаслива в шлюбі з актором Анатолієм Хостікоєвим, а як же все починалося?

Популярне

Останні новини