Субота, 8 Травня, 2021

Що подарували Тоні Матвієнко на день народження? Співачка похизувалась розкішним подарунком від подруг

Деякі подарунки задовольняють очі та тіло, а деякі саму душу.

Тоня Матвієнко – відома українська співачка та нащадок легендарної Ніни Матвієнко, з тіні якої, їй вдалося успішно вибратися близько 10 років тому. Тоня Матвієнко пішла по стопах матері і стала артисткою. З творчістю Антоніни публіка вперше близько познайомилася на телешоу “Голос країни”. Жінка подарувала батькам вже двох онучок. Від першого шлюбу у неї підростає дочка Уляна, а від другого чоловіка співачка народила доньку Ніну.

Вчора, 12 квітня, співачка почала проживати п`ятий десяток свого насиченого життя. Виконавиці виповнилося 40 років. Вона справила грандіозне свято та приймала масу поздоровлень у соціальних мережах. А сьогодні знаменитість похизувалася подарунком, який їй піднесли її дорогі подруги.

Подарунок, який краще за будь-які слова та коштовності

Так, найближчі подружки зірки не стали купувати їй брендові речі, як це робили товаришки Олі Полякової або Катерини Кухар. Вони зробили більш духовний та чуттєвий сюрприз. Дівчата підготували для знаменитості цілий танець, який виконали для неї в Національному комплексі “Експоцентр України”.

Номер вони створили спеціально під пісню Тоні Матвієнко “Вітер”. Слова пісні належать авторству Віталія Телезіна, Наталії Дзеньків і Віктора Ровинского. Музику до пісні “Вітер” написав Віталій Телезін. Танець вийшов досить професійим та цікавим. Співачка опублікувала його на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Нагадуємо, що Тоня Матвієнко заміжня за співаком Арсен Мірзояном. Чоловік Тоні виконав для коханої романтичну пісню та подарував коштовний презент, який артистка залишила у таємниці.

Поділіться статтею

Сосо Павліашвілі

Як виглядає жінка, яка приборкала холостяцький запал Сосо Павліашвілі: єдина дружина на останок життя

Сосо Павліашвілі — темпераментний та несамовитий. Втім, знайшлася жінка, яка змогла впоратися з його пристрастю.
Брати Меладзе з екс-дружинами

Колишні дружини Костянтина і Валерія Меладзе вийшли з тіні та розповіли, як екс-чоловіки їм зраджували

Деякі зірки до шлюбу та стосунків ставляться не дуже серйозно. Давайте дізнаємося, як розлучилися брати Меладзе зі своїми колишніми дружинами.
Герой статті Ярослав

11-річний хлопчик врятував маленькій дівчинці життя, забувши про власне здоров’я та благополуччя

Маленький герой не роздумуючи кинувся на порятунок маленькій дівчинці.
Українські зірки

Олег Винник, Ніні Матвієнко та інші українські зірки, які не посоромили рідне село і вибилися в люди

Село - колиска України. Багато знаменитостей народилися і виросли там, довели, що не походження, а талант дійсно мають значення.
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв вперше відверто розповів про розлучення з Жанною Бадоєвою: кохання, яке стало нерозділеним

Ніхто не очікував настільки ніжних та добрих слів про колишню дружину Бадоєва.

Популярне

Останні новини