Середа, 5 Травня, 2021

Холостяк 11 сезон Україна – хто з учасниць покинув шоу в ефірі від 16 квітня квітня 2021 року? Усі деталі

Дівчаток стає все менше, а пристрасті починають вирувати з більшою силою.

У 7-му випуску головного романтичного шоу країни Холостяк все кардинально змінилося, як для учасниць, так і для самого героя.

Побачення у Єгипті

Михайло Заливако разом з дівчатами полетіли до сонячного та таємничого Єгипту. Саме там бізнесмен та дівчата мали впізнати одне одного краще та провести незабутні вечори. Кожна учасниця отримала у своє розпорядження аж 12 годин, щоб краще дізнатися характер і душу героя та налагодити з ним спілкування. І можливо знайти шлях до його серця.

Михайло Заливако підготував гарячі побачення і навіть прихопив з собою презервативи. Але ми впевнені, що навіть, якщо б він їх забув, знімальна група їх би позичила йому.

Хто покинув проект?

У 7-му випуску проекту в ефірі від 16 квітня Михайло відмовився від Юлії.

Так, вона дуже подобалася холостяку і він планував показати силу своїх почуттів саме на побаченні. Однак, щось пішло не так і молоді люди натомість віддалилися. Михайло стверджує, що його фаворитка знову у ньому засумнівалася, що йому дуже не сподобалося.
Тим не менш, він підкреслив, що Юлія дуже чуттєва і має велике серце. Однак, це не переважило того факту, що Юлія, за словами Михайла, не впевнена в собі і їй потрібно, щоб поруч з нею постійно хтось був. Очевидно красень з Харкова не захотів бути цим кимось.

Нагадуємо, що за день до цього в ефір вийшло пост-шоу “Як вийти заміж”. В останньому випуску герої разом з експертами обговорили, на що звертають увагу чоловіки і жінки під час знайомства. Як справити враження на людину? Про що краще не говорити під час першої зустрічі? У студії зібралися усі  учасниці 11 сезону реаліті “Холостяк”, а також зіркові гості.

Поділіться статтею

Українські зірки

Службові романи зірок, які переросли у міцний шлюб: Потап і Настя, Ірина Білик і Юрій Нікітін та ще 3 пари

Ми проводимо на роботі щонайменше 40 годин, де ж, як не там можна знайомитися та закохуватися.
Оля Полякова

Куди зникла Оля Полякова? Співачка не виходила на зв’язок через те, що разом з мамою потрапила до лікарні

Оля Полякова повідомила, що знаходиться з мамою в елітній поліклініці.
Співачка Руслана

Руслана Лижичко назвала точну дату повернення своїх “Диких танців” на сцену: заспіває на свято

Руслана першою принесла нашій країні перемогу на "Євробаченні", втім дуже швидко артистку записали у "легенди", так і не давши наповну блиснути на сцені.
Українські зірки

Чим живе 19-річна донька Ольги Сумської, яка без жодної ролі вже іменує себе великою артисткою

Ольга Сумська та Віталій Борисюк акторська родина, яка виховала доньок на любові до кіно та театру. Молодша Анна також обрала цю стежку.

Популярне

Останні новини