Холостяк Михайло Заливако зізнався, що страждає від невиліковного захворювання: “Був увесь зелений”

Михайло Заливако зізнався, що з дитинства страждає від невиліковної хвороби. Усі деталі.

Михайло Заливако за невеликий проміжок ефірного часу встиг закріпити за собою певну репутацію. Молода людина обожнює займатися спортом, приділяє увагу своєму здоров’ю та нуждам, уважний до деталей і так далі. Варто уявити, що цей чоловік колись був дуже хворим хлопчиком.

Чим хворіє Михайло Заливако?

Михайло Заливако став головним героєм 11 сезону
Михайло Заливако.  Головний герой 11 сезону.

В останньому ефірі (7 випуск сезону від 16 квітня) Михайло розповів усю правду одній з учасниць.

“У мене були проблеми зі здоров’ям. Я все дитинство провалявся в лікарнях. У мене з кров’ю була проблема. Хвороба, від якої помирають. Мене лікували постійно. Геморагічний васкуліт – це аутоімунне захворювання. Лопається посудину і кров виходила під шкіру. Переживали, що могло бути на суглобах, на внутрішніх органах. Я взагалі був схожий на нитку зеленого кольору. Нічого не можна було їсти протягом двох років. У мене сльози були. Я такий: “Аа, та за що?” “, – зізнався Михайло Заливако.

Аутоімунні захворювання – це група хвороб, при яких організм утворює антитіла до власних тканин, викликаючи їх запалення і руйнуючи їх. Лікування аутоімунних захворювань – комплексне і часто проводиться протягом усього життя пацієнта. Терапія захворювання за складністю може нагадувати лікування онкологічних захворювань і включає хіміотерапію та час ремісії.

Той факт, що Михайло наважився розповісти такі деталі про своє життя, багато про нього говорить. Це складний та жорстокий досвід для дитини, який, скоріш за все, висить тягарем на душі Холостяка.

Бажаємо герою здоров’я та доб васкуліт ніколи більше в житті не давав про себе знати, наче його і не існує.

реклама

Поділіться статтею

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов: нарешті отримав гідну професію

Найпопулярнішим учасником відомого езотеричного шоу "Битва екстрасенсів" став Хаял Алекперов, який брав участь аж у двох сезонах проєкту. Чоловік позиціонував себе, як серйозний спеціаліст і одразу ж отримав довіру аудиторії. Куди зник айзербайджанський провидець і чим займається зараз?
Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими

Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими: справжня любовна драма в акторській династії

Наталія Сумська завжди була неймовірною красунею, тому не дивно, що Анатолій Хостікоєв закохався у майбутню дружину тільки-но її побачив. Але мріям студента не судилося збутися. Чому шляхи подружжя розійшлися на десятиріччя, дізнайтеся у нашій статті.
Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві

Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві: хто винен у тому, що артистка ледь не пішла з життя?

Популярна українська співачка Аліна Гросу ледь не пішла з життя на репетиції перед концертом. Стало відомо, що сталося під час тренувань. Зараз з артисткою все в порядку і вона навіть не скаржиться на недбалість команди, через що, власне, могла статися трагедія.
Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі

Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі: втік від Холостячки, аби сховати сльози

Прощання другої холостячки Злати Огнєвіч та її фаворита Дмитра Шевченка виявилося вельми драматичним. Чоловік не зміг впоратися з емоціями і покинув жінку без пояснень. Учасник здивував усю Україну бурхливою реакцію, адже раніше стримував себе попри будь-що.
Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою

Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою: співак не збирався одружуватися, але підкорився долі

Роман Сасанчин та його вагітна наречена Іванна декілька днів тому стали офіційно чоловіком та дружиною. Співак вперше розповів, чому раптово став одруженою людиною і як відсвяткував найважливіший день у житті подружжя. Усі деталі читайте у нашій статті.

Популярне

Останні новини