Понеділок, 17 Травня, 2021

Володимир Прєсняков приховував від родини рак: коли лікарі поставили діагноз та як пройшла перша операція?

Стало відомо, що Прєсняков старший бореться з онкологією. Детальніше у статті.

Нещодавно у мережі з’явилася неприємна новина: видання “Комсомольська правда” повідомило, що Володимир Прєсняков-старший захворів на рак.

Звичайні болі у боку

Музикант розповів, що спочатку не надавав великого значення поганому самопочуттю. Все, що турбувало артиста — це невеличкий біль у боку. Володимир не зважав на недуг та жив собі далі. Потім біль став сильніше і музикант подумав, що його турбують камені чи пісок у  нирках. Родина Прєснякова знала про те, що чоловіка турбує біль, але навіть уявити не могла, що це онкологія. Коли біль у нирках став просто нестерпним, то співак звернувся до поліклініки, де йому і повідомили про знайдену онкологію.

Операція

Чоловік переніс операцію по видаленню нирки. Також йому призначили курс хіміотерапії. Радіти нічому, однак артист не засмучується. Рак знайшли на ранній стадії, а жити можна і з однією ниркою. Так вважає сам Володимир.

Володимир Прєсняков з сином

Родина артиста не знала про страшний діагноз, який він дізнався від лікарів. Дружина розуміє, чому чоловік приховав від неї правду і не ображається. Сам артист зазначив, що не хотів нікого турбувати своїми проблемами, адже не тільки у нього негаразди зі здоров’ям. Тим паче, що його син нещодавно перехворів на коронавірус і дуже важко відновлювався. Володимир, як справжній чоловік, стійко переніс неприємну новину та отримав необхідне лікування. Зараз артист почувається добре.

Бажаємо Володимиру Прєснякову здоров’я, миру та злагоди. Сподіваємося, що на цій прекрасній ноті його боротьба з онкологією закінчиться.

Поділіться статтею

Сирники

Повітряні сирники в духовці без краплі олії: простий та смачний рецепт сирників, які розметуть за секунду

0
Настав час готувати сирники в духовці без краплі соняшнікової Олії. За цим рецептом сирники виходять пухкими та дуже смачними.
Історія вічного кохання Дмитра Шепелєва та Жанни Фріске

Історія вічного коханння Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва: як шоумен та їх маленький син пережили втрату зірки

0
Жанна Фріске тяжко хворіла, проте, її відхід з життя в 2015 році став великим потрясінням для всіх рідних, друзів, колег і фанатів.
Потап та його колишня дружина

Як зараз виглядає друг Потапа, у якого він поцупив дружину та чию доньку виховував впродовж багатьох років?

Потап доволі суперечлива фігура в шоу-бізнесі і одним з неприємніший пунктів в цого біографії є роман з дружиною друга.
Дан Балан

Дан Балан після скандалу в “Голосі країни” заявив про новий шанс: симпатія до Тіни стала чимось більшим?

Дан Балан доволі рідко радує своїх підписників подібними заявами. Деякі з користувачів написали, що від публікауції співака ледь не втратили свідомість.
Камалія зі своїм чоловіком Мохаммадом Захуром

Як виглядають діти Мохаммада Захура від першого шлюбу: все, що відомо про минуле життя чоловіка Камалії

0
Про кохання української співачки Камалії та її пакистанського чоловіка Мохаммада можна писати романи, але до зустрічі одне з одним кожен жив своїм життям.

Популярне

Останні новини