Понеділок, 17 Травня, 2021

Андрію Данилко не дозволили попрощатися з улюбленою “бабусею”: депресія та проблеми зі сном як наслідок

Виявляється у артистів була собі така бабуся, яку вони дуже любили. Жінка пішла з життя, але залишила помітний слід в шоу-бізнесі.

Нещодавно завдяки Юрію Нікітіну  до мережі просочилася інформація про те, що Андрій Данилко важко хворіє. Виявилося, що малися на увазі депресія та проблема з циркальними ритмами. Однак, на цьому історія не закінчилася.  Декілька днів тому відомий російський продюсер Андрій Разін опублікував на особистій сторінці в Instagram історію, яка багатьох шокувала.

Не попрощався з бабусею та заробив глибоку депресію

Так, Андрій Разін розповів, що досить багато артистів любили його бабусю Валентину та приїжджали до неї, аби набратися творчої енергії. Андрій Данилко був одним серед них. Чоловік напросився до жінки погостювати на 3 дні перед вильотом на Євробачення. Між ними були дійсно теплі стосунки, а бабуся ласкаво називала артиста “синочком”. Після цього відпочинку життя Вірки Сердючки перевернулося. Російська сторона дуже гостро відреагувала на пісню, яку виконав Андрій Данилко на європейському конкурсі, і через деякий час взагалі заборонила артистові виїжджати на територію Росії. Це сильно засмутило співака і буквально розчавило його.

За словами Разіна, Андрій дуже любив російську публіку. Це був для нього важкий удар. Після пережитої події йому довелося звертатися до лікарів через глибоку депресію та як наслідок проблеми зі сном. Більш того, в коментарях з’ясувалося, що Андрій через конфлікт з російською владою не зміг попрощатися з бабусею, яка пішла у 2020 році з життя.

Скріншот коментаря.

Коментатор пригадав, що жінка до останнього згадувала свого Андрія.

Андрій Разін та інші артисти настільки любили жінку, що влаштували у її честь храм.

Поділіться статтею

Сирники

Повітряні сирники в духовці без краплі олії: простий та смачний рецепт сирників, які розметуть за секунду

0
Настав час готувати сирники в духовці без краплі соняшнікової Олії. За цим рецептом сирники виходять пухкими та дуже смачними.
Історія вічного кохання Дмитра Шепелєва та Жанни Фріске

Історія вічного коханння Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва: як шоумен та їх маленький син пережили втрату зірки

0
Жанна Фріске тяжко хворіла, проте, її відхід з життя в 2015 році став великим потрясінням для всіх рідних, друзів, колег і фанатів.
Потап та його колишня дружина

Як зараз виглядає друг Потапа, у якого він поцупив дружину та чию доньку виховував впродовж багатьох років?

Потап доволі суперечлива фігура в шоу-бізнесі і одним з неприємніший пунктів в цого біографії є роман з дружиною друга.
Дан Балан

Дан Балан після скандалу в “Голосі країни” заявив про новий шанс: симпатія до Тіни стала чимось більшим?

Дан Балан доволі рідко радує своїх підписників подібними заявами. Деякі з користувачів написали, що від публікауції співака ледь не втратили свідомість.
Камалія зі своїм чоловіком Мохаммадом Захуром

Як виглядають діти Мохаммада Захура від першого шлюбу: все, що відомо про минуле життя чоловіка Камалії

0
Про кохання української співачки Камалії та її пакистанського чоловіка Мохаммада можна писати романи, але до зустрічі одне з одним кожен жив своїм життям.

Популярне

Останні новини