Понеділок, 17 Травня, 2021

Наречена з трущоб: вагітна дружина Віктора Павліка показала, як жила до заміжжя з 55-річним ловеласом

В неї багато хейтерів, однак вона досягла успіхів самотужки. Тільки після того, як вона стала концертним директором, їй пощастило зустріти своє кохання.

Молода дружина Віктора Павліка активно розвиває свій блог, тому ділиться з підписниками усім, що стається в її цікавому та насиченому житті. Так, кожна поїздка, кожен подарунок, кожне ласкаве слово — усе публічно та відкрито. Якщо одні створюють тематичні акаунти та навчають  людей навичкам, наприклад, то Катерина вже цікава тим, що є четвертою дружиною Народного артиста України.

Катя показала свою кімнату

Нещодавно Катерина Репяхова завітала до себе додому побачити батьків. Місце, де виросла 26-річна зіркова дружина не особливо відрізняється від квартири середньостатистичної української родини. Зокрема, блогерка вирішила показати спальню.

Колишня спальня Катерини Репяхової.

Нагадуємо, що концертний директор Віктора Павліка родом з міста Дніпра. Дівчина одразу ж переїхала до столиці по закінченню школи. Адже вступила до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Першим кроком Катерини на кар’єрних сходах була посада менеджера у студії йоги. А після знайомства з Дмитром Карпачовим, який взяв її на роботу. Після цього життя дівчини, особисте та професійне, пішло на лад.

Зараз молода жінка очікує на первістка від Віктора Павліка. Пара довго не бажала розсекречувати стать дитини, зробивши з цього великий секрет, який бажають дізнатися усі журналісти. Однак інформація стала відомою раніше, ніж припускалося. Журналісти відомого каналу змонтували інтерв’ю таким чином, що Павлік зізнався, що вони чекають на хлопчика. Це виявилося цілковитою правдою. У Віктора буде синочок на ім’я Михайло.

Поділіться статтею

Андрій Леонов

Як виглядає та чим займається молода дружина Андрія Леонова – немолодого батька з “Татусевих доньок”

Андрій Леонов - видатний актор, за плечима якого є вже не перший шлюб. Подивіться. яку молодицю вчепив собі аритист.
Холостяк-11

Фіналістки “Холостяка-11”: що відомо про головних претенденток на серце Михайла Заливако — біографія, фото

0
Уже в п'ятницю 21 травня стане відомо ім'я переможниці реаліті-шоу "Холостяк-11". На цей раз фіналісток буде більше — не дві, а три.
Сирники

Повітряні сирники в духовці без краплі олії: простий та смачний рецепт сирників, які розметуть за секунду

0
Настав час готувати сирники в духовці без краплі соняшнікової Олії. За цим рецептом сирники виходять пухкими та дуже смачними.
Історія вічного кохання Дмитра Шепелєва та Жанни Фріске

Історія вічного коханння Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва: як шоумен та їх маленький син пережили втрату зірки

0
Жанна Фріске тяжко хворіла, проте, її відхід з життя в 2015 році став великим потрясінням для всіх рідних, друзів, колег і фанатів.
Потап та його колишня дружина

Як зараз виглядає друг Потапа, у якого він поцупив дружину та чию доньку виховував впродовж багатьох років?

Потап доволі суперечлива фігура в шоу-бізнесі і одним з неприємніший пунктів в цого біографії є роман з дружиною друга.

Популярне

Останні новини