Неділя, 16 Травня, 2021

Валерій Меладзе бурхливо відреагував на новину про домагання його брата до Ані Лорак: співак обурений

Валерій Меладзе не зміг помовчати, адже облили брудом його рідного брата.

23 квітня 42-річна Ані Лорак стала героїнею чергового випуску шоу “Доля людини”, де з ведучим Борисом Корчевніковим співачка обговорила свої відносини з колишніми коханими, смерть свого брата, а також розповіла про причини припинення співпраці з Костянтином Меладзе.

Ані Лорак на програмі “Cудьба человека”. Скріншот взято з кадру телепередачі.

Відносини Кароліни та Костянтина

Варто відзначити, що продюсер і артистка працювали разом в 2007 році, після чого співак зовсім заблокував номер Ані. Як виявилося, Костянтин виявляв любовний інтерес до Лорак, на який вона не захотіла відповідати взаємністю. Вчора пройшов гала-вечеря премії МУЗ-ТВ, де зібралися багато артистів, в тому числі Валерій Меладзе.

Валерій Меладзе на премії МУЗ-ТВ

Брат знаменитого продюсера був явно обурений питанням журналіста про заяви Ані Лорак – Валерій різко спростував слова співачки про те, що Костянтин коли-небудь відчував до неї подібні почуття.

“Який негідник це придумав? Ви жахливі питання задаєте, навчитеся про щось цікавіше питати! Вчіться, вчіться і ще раз вчіться!” – обурився Валерій Меладзе на гала-вечері. Варто відзначити, що в минулому співак і артистка співали дуетом, а тепер Валерій був явно розчарований подібним питанням від журналіста.

Нагадаємо, в інтерв’ю Ані Лорак розповіла про Костянтина Меладзе дуже неоднозначну історію, яка викликала хвилю обурення:

“Костя відчував до мене симпатію. Будь я іншою людиною, моє життя пішло б по злітній смузі. Але у мене завжди були свої поняття про те, як треба. І той шлях розвитку, який він мені пропонував, мені не підійшов. У якийсь момент він мені сказав: “Ти знаєш, тобі ніхто не потрібен. Ти самостійна особистість, ти повинна сама”. Потім він просто не брав трубку телефону і заборонив всім знайомим зі мною спілкуватися”

Поділіться статтею

DZIDZYO та Оля Уибульська

Цибульська зізналася, що отримувала погрози через статус “розлучниці” від екс-дружини Дзідзьо та її оточення

Публіка досить довго чекала на коментар від Ольги Цибульської, яка серйозно постраждала від новини про розлучення Дзідзьо.
Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Філіп Кіркоров вийшов із себе через Ані Лорак та розгнівавшись дав гучну обіцянку: “Я цього не пробачу!”

Ні для кого не секрет, що у Філіпа Кіркорова сильний темперамент. Тому й Ані Лорак інколи перепадає.

Популярне

Останні новини