Холостяк 11 сезон Україна – хто з учасниць покинув шоу в ефірі від 30 квітня 2021 року? Усі деталі

На цей раз Михайло Заливако зробив неочікуваний вибір, адже дівчині пророкували перемогу.

Часу до фіналу стає все менше, а Михайло розвиває стосунки з дівчатами все активніше та активніше. На носі знайомство з батьками та ніжні й романтичні моменти, на які чекають всі фанати шоу.

Михайло Заливако
Михайло Заливако

Хто покинув шоу?

Ефір від 30 квітня 2021 року  покинула Юлія Бельченко. Як би  несподівано це не було, однак це учасниця, яка тільки на минулій неділі виборола для себе шанс ненадовго затрималася на проекті.

Складності у стосунках між Михайлом та Юлією

Юлія Зайка не перший раз отримує зауваження від Михайла. Так, холостяку стало важко переносити незрозумілі образи від дівчини та її “закидони”. Справа в тому, що дівчина, окрім того, що ревнує та ображається, не хоче проговорювати проблему з чоловіком, чим створює додаткові проблеми.

Через це Михайло намагався попрощатися з дівчиною у минулому ефірі, але в нього нічого не вийшло. Коли Михайло довів Зайку до дверей машини, вона розплакалася і попросила в нього ще один шанс. Заливако розтанув, коли дівчина обійняла його і довела силу своїх почуттів.

Юлія Бельведер
Юлія Бельченко

Тим не менш, у цьому ефірі він так і не зміг відчути, що між ним та Юлією відбувається щось прекрасне. Тому участь Зайки на  проекті він поставив під сумнів.

Звинувачена у нещирості Юлія зіштовхнулася ще з однією неприємністю: її запідозрили у тому, що вона працює в ескорті. Дівчині довелося пояснювати на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, звідки взялися її фотографії з подорожей та різноманітних країн світу. Все виявилося набагато простіше, але саме питання вже дещо принизливо дівчину.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини