Понеділок, 17 Травня, 2021

Оля Полякова відповіла, чи збирається ставати мамою втретє: після народження доньок могла народити ще

В Олі Полякової ростуть дві прекрасні доньки. Як на рахунок сина?

Минулий та теперішній рік став дуже насиченим для зірок. Знаменитості те й діло вагітніють та народжують маляток. Відсутність концертів дає можливість присвятити собі набагато більше часу, ніж раніше. І коли всі домашні справи зроблені, а хобі набридли, можна подумати й про дітей. Тому ці 2 роки стали справжнім бебі-бумом в Україні.

Катя Осадча в гостях в Олі Полякової

Нещодавно вагітна Катерина Осадча полишила Україну та полетіла на відпочинок до Туреччини. Там вона також завітала до Олі Полякої для зйомок свого шоу “Світське життя”. Телеведуча показала, як зіркове сімейство відпочиває, яке приміщення орендує, що їсть, тощо. Відпочинок знаменитості та її родини виявився доволі розкішним.

У ході розмови Оля з’ясувала, що Катерина знаходиться у цікавому положенні і привітала артистку. Таким чином розмови торкнулися дітей та вагітності.

Оля Полякова та третя дитина

На питання Катерини Осадчої, чи збирається Оля Полякова народжувати третю дитину, співачка категорично відповіла ні. Артистка підкреслила, що могла б народити коли дівчатка були маленькі. Але зараз, коли вони повиростали, вона точно знає, що не готова ставати мамою втретє.

Тим не менш, коли вони з Катею розмовляли про відверті фотографії Олі, які вона публікує у себе на сторінці, співачка пояснила, що вона робить це, якраз заради того, щоб довести, що за 30 жінка і вродлива, і сексуальна, і народити може.

Тож надія на те, що в Олі Полякової з’явиться синочок похована. У співачки є двоє дітей, і на цьому вона вирішила зупинитися. Хоч і не одразу.

Поділіться статтею

Українські зірки

Оля Полякова, Катерина Кухар, Таюне та інші артистки, які показали шпагат ширше, ніж в Анастасії Волочкової

Анастасія Волочкова - не просто популярна балерина, жінка прославилася своїм нереальним шпагатом. Подивіться, хто з українських зірок не гребує повторити трюк.
Алла Пугачова

Алла Пугачова пофарбувалася, підстриглася та омолодилася: тепер поряд з 7-річним сином виглядає не як бабуся

0
Широку популярність Алла Пугачова здобула в образі рудої бестії з її фірмовими балахонами, але зараз у свої 72 вона виглядає зовсім інакше — навіть краще.
Ярослава Притула-Хома

Екс-дружина Дзідзьо після скандальної відповіді Цибульської на її звинувачення звернулася до психотерапевта

Оля Цибульська поводила себе на інтерв'ю доволі агресивно, а Ярослава тим часом зберігає спокій.
Віктор Павлік та Катя Репяхова

Вагітна дружина Віктора Павліка, яка має невдовзі народити, покинула Київ і скаржиться: “Нестерпно, чесно”

Вагітна Катя має через декілька неділь народжувати. Втім, це не заважає їй подорожувати.
Бездітні зіркові пари українського шоу-бізнесу

Потап і Настя Каменських, Дантес і Дорофєєва та інші зіркові пари, які залишаються бездітними навіть у шлюбі

0
Батьками хоче бути не кожен. Це суто особиста справа кожної людини, але статус зірки зобов'язує відкриватися перед публікою навіть в таких делікатних питаннях.

Популярне

Останні новини