Оля Полякова розповіла всю правду про минулий скандал з Тіною Кароль: “Вони звичайно були готові”

Скандал закінчився і Оля Полякова змогла дати оцінку тому, що сталося.

Нещодавно Оля Полякова завітала на інтерв’ю до YouTube-проекту Потапа і Позитива “2POpodcast”. Випуск з Суперблондинкою не міг бути нецікавим. Співачка не стримувала себе. Вона розповіла всю правду про скандал з концертним директором, а також пригадала інцидент, який стався декілька місяців назад з Тіною Кароль. Артистка розповіла власне бачення ситуації та пояснила у чому справа.

Оля Полякова вирішила розповісти всю правду про конфлікт з Камалією та Тіною Кароль
Оля Полякова вирішила розповісти всю правду про конфлікт з Тіною Кароль

Що сталося насправді?

У ході світської бесіди Потап вирішив спитати Олю прямо, як з чинився скандал і що про це думає співачка.

Нагадуємо, на шоу “Маска” Оля Полякова назвала Тіну “плакальницею на похоронах”. Після ефіру співачка одразу ж вибачилася перед поп-дівою та пояснила, що пожартувала маючи на увазі її сумний репертуар. Втім, Тіна відреагувала дуже неочікувано і специфічно. Буквально через декілька днів ціна Кароль презентувала новий кліп під назвою “Скандал”, Який став 1-ю композицією в новому альбомі співачки та першим кроком запланованого ребрендингу, в якому вона кардинально змінила імідж. За словами репера, це виглядало як змова. На це Полякова відповіла, що все було підготовлено.

“Тіна завжди була генієм піару. Ви ж знаєте. Вона завжди вміє з будь-якої своєї життєвої ситуації. Вони були готові до цього, тому так і сталося. Слухайте, ця ситуація не варта виїденого яйця. Я сказала, це не вирізали. Я тут же, відразу зрозуміла, що це виглядало не дуже. Я тут же вибачилася і забула . Ну а потім почалося ось це ось все, і пройшло, і пройшло “, – заявила Полякова.

До речі, через деякий час Оля втрапила в ще один скандал пов’язаний зі співачкою Камалією. Втім, остання відреагувала дуже спокійно та пояснила, що її зовнішній вигляд, який розкритикувала Оля Полякова, подобається її чоловікові і цього достатньо.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини