Понеділок, 17 Травня, 2021

Оля Полякова розповіла всю правду про минулий скандал з Тіною Кароль: “Вони звичайно були готові”

Скандал закінчився і Оля Полякова змогла дати оцінку тому, що сталося.

Нещодавно Оля Полякова завітала на інтерв’ю до YouTube-проекту Потапа і Позитива “2POpodcast”. Випуск з Суперблондинкою не міг бути нецікавим. Співачка не стримувала себе. Вона розповіла всю правду про скандал з концертним директором, а також пригадала інцидент, який стався декілька місяців назад з Тіною Кароль. Артистка розповіла власне бачення ситуації та пояснила у чому справа.

Оля Полякова вирішила розповісти всю правду про конфлікт з Камалією та Тіною Кароль
Оля Полякова вирішила розповісти всю правду про конфлікт з Тіною Кароль

Що сталося насправді?

У ході світської бесіди Потап вирішив спитати Олю прямо, як з чинився скандал і що про це думає співачка.

Нагадуємо, на шоу “Маска” Оля Полякова назвала Тіну “плакальницею на похоронах”. Після ефіру співачка одразу ж вибачилася перед поп-дівою та пояснила, що пожартувала маючи на увазі її сумний репертуар. Втім, Тіна відреагувала дуже неочікувано і специфічно. Буквально через декілька днів ціна Кароль презентувала новий кліп під назвою “Скандал”, Який став 1-ю композицією в новому альбомі співачки та першим кроком запланованого ребрендингу, в якому вона кардинально змінила імідж. За словами репера, це виглядало як змова. На це Полякова відповіла, що все було підготовлено.

“Тіна завжди була генієм піару. Ви ж знаєте. Вона завжди вміє з будь-якої своєї життєвої ситуації. Вони були готові до цього, тому так і сталося. Слухайте, ця ситуація не варта виїденого яйця. Я сказала, це не вирізали. Я тут же, відразу зрозуміла, що це виглядало не дуже. Я тут же вибачилася і забула . Ну а потім почалося ось це ось все, і пройшло, і пройшло “, – заявила Полякова.

До речі, через деякий час Оля втрапила в ще один скандал пов’язаний зі співачкою Камалією. Втім, остання відреагувала дуже спокійно та пояснила, що її зовнішній вигляд, який розкритикувала Оля Полякова, подобається її чоловікові і цього достатньо.

Поділіться статтею

Сирники

Повітряні сирники в духовці без краплі олії: простий та смачний рецепт сирників, які розметуть за секунду

0
Настав час готувати сирники в духовці без краплі соняшнікової Олії. За цим рецептом сирники виходять пухкими та дуже смачними.
Історія вічного кохання Дмитра Шепелєва та Жанни Фріске

Історія вічного коханння Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва: як шоумен та їх маленький син пережили втрату зірки

0
Жанна Фріске тяжко хворіла, проте, її відхід з життя в 2015 році став великим потрясінням для всіх рідних, друзів, колег і фанатів.
Потап та його колишня дружина

Як зараз виглядає друг Потапа, у якого він поцупив дружину та чию доньку виховував впродовж багатьох років?

Потап доволі суперечлива фігура в шоу-бізнесі і одним з неприємніший пунктів в цого біографії є роман з дружиною друга.
Дан Балан

Дан Балан після скандалу в “Голосі країни” заявив про новий шанс: симпатія до Тіни стала чимось більшим?

Дан Балан доволі рідко радує своїх підписників подібними заявами. Деякі з користувачів написали, що від публікауції співака ледь не втратили свідомість.
Камалія зі своїм чоловіком Мохаммадом Захуром

Як виглядають діти Мохаммада Захура від першого шлюбу: все, що відомо про минуле життя чоловіка Камалії

0
Про кохання української співачки Камалії та її пакистанського чоловіка Мохаммада можна писати романи, але до зустрічі одне з одним кожен жив своїм життям.

Популярне

Останні новини