Понеділок, 17 Травня, 2021

Скільки заробив Володимир Остапчук на гіпершоу “Маска”? Розмір гонорару ведучого вражає: Горбунов позаздрить

Володимир Остапчук розкрив, які в нього доходи. Розмір гонорарів ведучого нечуваний!

Володимир Остапчук в українському шоу-бізнесі фігура неоднозначна. Він безперечно талановитий телеведучий і вміє бездоганно провести будь-яке шоу. Саме тому його взяли для проведення Євробачення, і саме тому зараз він є одним з лідуючих шоуменів в Україні.

Тим не менш, в біографії Володимира є чорні плями, які значно зіпсували його репутацію серед глядачів. Як виявилося, це не вплинуло на розмір гонорару Володимира, який він нещодавно обговорив з популярним блогером.

Розмір гонорару за проведення шоу “Маска”

Точні цифри, на жаль, телеведучому розсекречувати заборонено. Втім, Остапчук назвав приблизну суму блогеру Вані Расселу в інтерв’ю, яке 30 квітня відбулося на YouTube-каналі “Russel Blog”. Ведучий підкреслив, що за контрактом не має права розголошувати точний розмір гонорару.

На уточнююче питання блогера, перевищує чи ця сума 190 тис. грн , які він отримав за проведення “Євробачення 2017”, шоумен відповів стверджувально. Таким чином з’ясувалося, що Володимир заробив більше 8 тис. доларів на сцені шоу від телеканалу “Україна”.

Нагадуємо, що скандал між Володимиром Остапчуком та його колишньою дружиною досі не закінчився. Жінка стверджує, що екс-чоловік зрадив її з Христиною Горняк та не горить бажанням спілкуватися з дітьми. Натомість Володимир стверджує рівно протилежне. Мовляв з дітьми він бачитися не може через колишню, і йому доводиться навідуватися до дитячого садка, щоб поспілкуватися зі спадкоємцями.

Кому вірити — незрозуміло. А діти колишнього подружжя Остапчуків занадто малі, щоб запитувати в них подібні питання. Очевидно, що українському глядачу доведеться чекати понад 15 років, щоб дізнатися правду. Та чи будуть пам’ятати про це глядачі через такий проміжок часу?

Поділіться статтею

Андрій Леонов

Як виглядає та чим займається молода дружина Андрія Леонова – немолодого батька з “Татусевих доньок”

Андрій Леонов - видатний актор, за плечима якого є вже не перший шлюб. Подивіться. яку молодицю вчепив собі аритист.
Холостяк-11

Фіналістки “Холостяка-11”: що відомо про головних претенденток на серце Михайла Заливако — біографія, фото

0
Уже в п'ятницю 21 травня стане відомо ім'я переможниці реаліті-шоу "Холостяк-11". На цей раз фіналісток буде більше — не дві, а три.
Сирники

Повітряні сирники в духовці без краплі олії: простий та смачний рецепт сирників, які розметуть за секунду

0
Настав час готувати сирники в духовці без краплі соняшнікової Олії. За цим рецептом сирники виходять пухкими та дуже смачними.
Історія вічного кохання Дмитра Шепелєва та Жанни Фріске

Історія вічного коханння Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва: як шоумен та їх маленький син пережили втрату зірки

0
Жанна Фріске тяжко хворіла, проте, її відхід з життя в 2015 році став великим потрясінням для всіх рідних, друзів, колег і фанатів.
Потап та його колишня дружина

Як зараз виглядає друг Потапа, у якого він поцупив дружину та чию доньку виховував впродовж багатьох років?

Потап доволі суперечлива фігура в шоу-бізнесі і одним з неприємніший пунктів в цого біографії є роман з дружиною друга.

Популярне

Останні новини