Скільки заробив Володимир Остапчук на гіпершоу “Маска”? Розмір гонорару ведучого вражає: Горбунов позаздрить

Володимир Остапчук розкрив, які в нього доходи. Розмір гонорарів ведучого нечуваний!

Володимир Остапчук в українському шоу-бізнесі фігура неоднозначна. Він безперечно талановитий телеведучий і вміє бездоганно провести будь-яке шоу. Саме тому його взяли для проведення Євробачення, і саме тому зараз він є одним з лідуючих шоуменів в Україні.

Тим не менш, в біографії Володимира є чорні плями, які значно зіпсували його репутацію серед глядачів. Як виявилося, це не вплинуло на розмір гонорару Володимира, який він нещодавно обговорив з популярним блогером.

Розмір гонорару за проведення шоу “Маска”

Точні цифри, на жаль, телеведучому розсекречувати заборонено. Втім, Остапчук назвав приблизну суму блогеру Вані Расселу в інтерв’ю, яке 30 квітня відбулося на YouTube-каналі “Russel Blog”. Ведучий підкреслив, що за контрактом не має права розголошувати точний розмір гонорару.

На уточнююче питання блогера, перевищує чи ця сума 190 тис. грн , які він отримав за проведення “Євробачення 2017”, шоумен відповів стверджувально. Таким чином з’ясувалося, що Володимир заробив більше 8 тис. доларів на сцені шоу від телеканалу “Україна”.

Нагадуємо, що скандал між Володимиром Остапчуком та його колишньою дружиною досі не закінчився. Жінка стверджує, що екс-чоловік зрадив її з Христиною Горняк та не горить бажанням спілкуватися з дітьми. Натомість Володимир стверджує рівно протилежне. Мовляв з дітьми він бачитися не може через колишню, і йому доводиться навідуватися до дитячого садка, щоб поспілкуватися зі спадкоємцями.

Кому вірити — незрозуміло. А діти колишнього подружжя Остапчуків занадто малі, щоб запитувати в них подібні питання. Очевидно, що українському глядачу доведеться чекати понад 15 років, щоб дізнатися правду. Та чи будуть пам’ятати про це глядачі через такий проміжок часу?

Поділіться статтею

Сергій Притула

Що відомо про другу дружину Сергія Притули, яка з’являється зі знаменитістю лише на фото: мовчазна тінь?

Сергій Притула завжди на виду, чого не сказати про його дружину, яка нещодавно народила нову дитину обранцю.
Оля Фреймут та Андрій Доманський

Неочікувані плоди кохання: позашлюбні діти Андрія Доманського, Ольги Фреймут та інших відомих зірок

Хто з українських зірок змінив думку глядачів про себе через наявність позашлюбної дитини?
Філіп Кіркоров

Філіп Кіркоров зав’язав нові стосунки далеко за океаном: “Насправді закоханий та по-справжньому щасливий”

Що відбувається в особистому житті Філіпа Кіркорова? Поп-король викликав масу запитань.

Популярне

Останні новини