Середа, 23 Червня, 2021

Як виглядає мама Ксенії Мішиної та майбутня теща Еллерта? Акторка показала головну людину у своєму житті

Ксені Мішина привітала маму з Днем матері та показала її підписникам.

Ксенія Мішина — приваблива українська акторка, яка одразу ж привернула до себе увагу прискіпливого українського глядача. Повз такої красуні дійсно важко пройти. Зараз знаменитість активно займається піаром, рекламою, світиться на різноманітних шоу, але не забуває, що все особисте має залишатися особистим. Вона активно ділиться деталями власного життя, але ніколи не розповідає про батьків.

Мама Ксенії Мішиної

Про дитинство майбутньої зірки Ксенії Мішиної відомо небагато. Вона народилася у Севастополі у звичайній родині. Її батьки рано розлучилися. Також відомо, що вони не бажали для своєї доньки акторської кар’єри і наполягали на вступ до економічного. Ксенія бажання батьків виконала, але акторську стезю все одно обрала.

Після отримання освіти в економічній сфері, вона вступила до Театрального Інституту імені Карпенка-Карого.

Втім, у честь свята Дня матері акторка вирішила зробити невеличкий виняток для своїх підписників та опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram світлини з коханою мамою. Акторка раптом зрозуміла, що в неї досить мало фотографій з найближчою для неї людиною, і сказала, що цей момент необхідно виправляти.

До лінійки фотографій потрапили і сучасні, і архівні. Варто відмітити, що мама Ксенії Мішиної справжня красуня, як її донька.

Нагадуємо, що нещодавно мережою блукали плітки, що Ксенія Мішина та Олександр Еллерт розірвали стосунки. Згодом пара з’явилася разом на публіці і опасіння фанатів розвіялися. Втім, Ксенія не заперечила офіційно, що сварки між ними не було. Більш того, наголосила, що це їхні особисті справи. Тобто конфлікт, скоріш за все був, і доволі немаленький.

Поділіться статтею

Оксана Марченко

Мармур, елітні авто та курорти: розкішне життя влаштувала Оксана Марченко своєму сину з невісткою

10 жовтня 2020 року Оксана Марченко оженила свого єдиного сина Богдана. Подивіться, як живе новоспечена родина.
Наталія Мосейчук

Як виглядає батько Наталії Мосейчук, яка поза камерами стає турботливою донькою: чому зірка приховувала тата

Наталія Мосейчук, залізна леді телевізійного кадру несподівано поділилася ніжними родинними світлинами. Дізнайтеся все про батька ведучої.
Олег Винник і Таюне

Таюне змила макіяж та показала затишну світлину з підозріло схожою на неї білявкою: “Дівчата, ви не сестри?”

Таїсія Сватко - ніжна бек-вокалістка колективу Олега Винника ніколи не розповідала про родину. У мережі знайшли цікаву світлину.
Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська

Усі жінки Анатолія Хостікоєва до Наталії Сумської: кого заради чорнобрової красуні покинув актор? (ФОТО)

0
Народний артист Анатолій Хостікоєв вже не один десяток років щасливий з відомою українською акторкою Наталею Сумською, але цей шлюб для нього третій.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 24 червня 2021 року: бажання здійснюються і хочеться мріяти. Для всіх знаків зодіаку

Цей день просто створений для здійснення ваших бажань і створення нових.

Популярне

Останні новини