Середа, 23 Червня, 2021

Дан Балан ніжно обіймає маленьку дівчинку поряд, яка є його копією: невже співак приховує доньку?

Важно не помітити зовнішню схожість між дитиною та Даном Баланом. Хто ж вона йому?

Після скандальних новин, які були пов’язані з вчинком колишньої дружини Дана Балана, співак тримає особисте життя за свмома замками. Більше публіка не може нічого дізнатися ні про коханок артиста, ні про його плани, ні про його минуле.

Співак назавжди відвернувся від публіки, яка колись так смакувала деталі спроби самогубства Елли Крупеніної (перша дружина співака). Втім, шанувальники все ж можуть насолодитися тими крихтами, які просочуються через знайомих та  родичів Дана.

Дан Балан поряд з дівчинкою, яка дуже на нього схожа

Нещодавно на одній з фан-сторінок співака в соціальній мережі Instagram з’явилася фотографія, на якій постав Дан та маленька дівчинка, яка неймовірно схожу на нього абсолютно усіма рисами обличчя: від овалу до форми очей. Можна було-б запідозрити, що це його рідна донька, втім, це його племінниця Еліса, донька його рідної сестри Сонди, яка зараз також активно розвиває творчу карєру на молдавському телебаченні.

Тому не дивно, що  Еліса є копією свого дядька. Відомо, що Дан Балан близько спілкується і з Елісою та з племінником Крістіаном.

Діти Дана Балана

Однак, у Дана все ж є рідний син на ім’я Алан. До мережі знімки з ним не потрапляють, адже ніхто не хоче світити дитину перед журналістами. Хлопчику приблизно має бути від 10 до 15 років. Зараз він живе з мамою і активно спілкується з батьками. За словами інсайдерів, артист постійно приїжджає до родини і проводить з ними час. Однак, наскільки можна довіряти цим ствердженням дуже важко сказати.

Поділіться статтею

Наталія Мосейчук

Як виглядає батько Наталії Мосейчук, яка поза камерами стає турботливою донькою: чому зірка приховувала тата

Наталія Мосейчук, залізна леді телевізійного кадру несподівано поділилася ніжними родинними світлинами. Дізнайтеся все про батька ведучої.
Олег Винник і Таюне

Таюне змила макіяж та показала затишну світлину з підозріло схожою на неї білявкою: “Дівчата, ви не сестри?”

Таїсія Сватко - ніжна бек-вокалістка колективу Олега Винника ніколи не розповідала про родину. У мережі знайшли цікаву світлину.
Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська

Усі жінки Анатолія Хостікоєва до Наталії Сумської: кого заради чорнобрової красуні покинув актор? (ФОТО)

0
Народний артист Анатолій Хостікоєв вже не один десяток років щасливий з відомою українською акторкою Наталею Сумською, але цей шлюб для нього третій.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 24 червня 2021 року: бажання здійснюються і хочеться мріяти. Для всіх знаків зодіаку

Цей день просто створений для здійснення ваших бажань і створення нових.
Маша Єфросиніна з чоловіком

Розкішні апартаменти, які вражають розмірами: як виглядає квартира Маші Єфросиніної та її багатого чоловіка

Маша Єфросиніна не часто показує власне житло, але й не приховує — живе заможно.

Популярне

Останні новини