У Дзідзьо не вийшло довести свою порядність. Співак відповів дружині та показав, як треба поливати брудом

Дзідзьо вирішив показати іншу сторону своєї особистості та здивував сумнівною поезією.

На даний момент відомий український виконавець Дзідзьо та його дружина Ярослава Хома знаходяться у кульмінації процесу розлучення. Виконавець запевнив глядачів, що усе майно, яке вони нажили разом подружжя розподілить навпіл, а в аудиторії не залишиться сумнів, що він порядна людина. Втім, недовго музика грала.

Публічна відповідь на звинувачення дружини від Михайла Хоми

Нещодавно на особистій сторінці виконавця в соціальній мережі Instagram з’явилася фотографія Дзідзьо на природі та допис у віршах. Так, неважко здогадатися кому були присвячені строки і зрозуміти сенс поезії.

Михайло натякає, що його колишня дружина Ярослава не така невинна, як підносить себе в інтерв’ю. Мовляв, тільки він знає правду і він про неї мовчить. Деякі підписники підтримали свого кумира, інші зробили висновок, що нижче впасти в їхніх очах співак вже не міг.

Нагадуємо, що близько півроку тому Ярослава та Михайло Хоми вирішили розлучитися. Про це стало відомо лише у травні місяці.

Дзідзьо публічно зізнався в інтерв’ю, що йде з родини. Причини, через які стосунки зіркової пари дали тріщину озвучуються різні. Втім, розповіді знаменитостей хоча б схожі. Після зізнання Ярослави, що чоловік не хотів підтримувати її у кар’єрному началі та не бажав мати дітей, на співака вилилося дуже багато хейту, а ЗМІ прямо таки відвернулися від виконавця.

Мережею тим часом гуляють чутки, що справжньою причиною розлучення є його роман на стороні з Ольгою Цибульською. Ярослава плітки заперечила. За словами починаючої співачки, вона не знає точно, чи зраджував їй колишній чоловік.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини