П’ятниця, 11 Червня, 2021

Дружина Тимура Мирошниченко була готова назавжди покинути чоловіка та новонародженого і поїхати за кордон

Подружжя Мирошниченко дало відверте інтерв'ю, яке розставило усе на свої місця. Деталі у статті.

Тимур Мирошниченко та його дружина Інна доволі рідко дають інтерв’ю. Втім, коли журналістам вдається запросити на відверту розмову зіркову пару, то деталі їхнього особистого життя обіцяють бути ексклюзивними.

Інна Мирошниченко більше не може завагітніти самостійно

Тимур Мирошниченко разом з дружиною Інною та дітьми.

Так, виявляється Інна завагітніла у перший раз буквально через місяць після переїзду до Тимура. Дівчина не хотіла дітей, так як не була готова до материнства і не бажала покидати кар’єру. Але дуже швидко її положення знову змінилося — через 3 неділі після радісної звістки у Інни стався викидень. Зіркова дружина ніяк не хотіла йти на необхідні процедури після втрати малюка і це загрожувало її здоров’ю.  Однак, на диво Інна дуже швидко змогла завагітніти вдруге і подарувати чоловікові доньку.На жаль, сина дівчина не могла зачати самостійно і знадобилася процедура ЕКО.

Після родова депресія

Також вона розповіла, що після народження первістка впала у післяродову депресію. Інна Мирошниченко не приховує — була готова покинути чоловіка та новонароджену доньку назавжди і поїхати за кордон, аби тільки не бути матір’ю. Більш того, декілька перших місяців вона дивилася на дитину доволі серйозно і просто думала, як їм жити разом. Але з часом психологічна проблема пішла і Інна змогла насолоджуватися щастям материнства.

Важлива ремарка для читачів: післяродова депресія — серйозна психологічна проблема, яка вимагає корекції у спеціаліста або проходить через деякий час після пологів самостійно, і не означає, що Інна Мирошниченко була поганою мамою. З цим зіштовхується досить велика кількість жінок у світі. Дівчина пройшла через це випробування гідно і зараз є люблячою матір’ю та дружиною.

Поділіться статтею

Ольга Сумська

Як виглядає доросла донька Ольги Сумської, яка назавжди покинула Україну та не збирається повертатися назад

0
Знаменита українська акторка Ольга Сумська двічі в своєму житті пізнала радість материнства, але зараз їй доводиться миритися з розлукою зі старшою донькою.
Михайло Заливако та Анна Богдан

“Зрадник з хворобливою залежністю від матері”. Чому обраниця Михайла Заливако розірвала з ним стосунки?

Виявляється, що репутація Михайла Заливако заплямована не гірше, ніж репутація його обраниці Анни Богдан.
Олег Винник і Таюне

В мережі спливли архівні фото юних Олега Винника і Таюне 30-річної давності: що відомо про їх таємне кохання

0
Олег Винник і Таюне — одна з найзагадковіших пар українського шоу-бізнесу, хоча б тому, що вони цілими десятиліттями приховують своє кохання від публіки.
Тіна Кароль

Все, що відомо про невістку Тіни Кароль: це сестра Ірми Вітовської, однак на знамениту родичку не схожа

0
Популярна українська співачка Тіна Кароль завдяки рідному брату практично поріднилася з відомою актрисою Ірмою Вітовською.

Популярне

Останні новини