Четвер, 24 Червня, 2021

Анна Богдан з “Холостяка-11” заявила, що сценаристи виставляють дівчат у невигідному світлі: “Диво монтажу”

Глядачі давно підозрювали, що дівчат виставляють не найкращими людьми саме за допомоги монтажу. Анна Богдан підтвердила ці здогадки.

Про те, що продюсери шоу “Холостяк” виставляють дівчат у невигідному світлі та не дозволяють розкритися їм по-справжньому вже говорила якось колишня учасниця одного з сезонів, а нині відома журналістка Раміна Есхакзай. Однак, вона наполягала саме на те, що є сценарій, за яким вона мала діяти. Сьогодні ж до цієї теми приєдналася і Анна Богдан.

Що не так з пост-шоу?

Анна Богдан розповіла деталі зйомок саме пост-шоу “Холостяк. Як вийти заміж”. За словами дівчини, шоу знімається одразу після фіналу реаліті, коли всім дівчатам вже відома переможиця. Зйомки тривають цілий день, але на екрани виходить лише 60 хвилин ефіру. Саме через це, натякає учасниця, виходять деякі казуси і глядачі не можуть об’єктивно оцінити слова дівчат.

Більш того, Анна наголосила, що монтаж та професійні оператори роблять неможливе — підкреслюють кожну емоцію та деталь ніби “стравлюючи” на екрані учасниць, хоча по за камерами вони роблять разом селфі, п’ють кофе, сміються,  жартують і дуже добре одне до одного ставляться. Втім, ці позитивні емоції глядачам не показують.

Нагадуємо, що користувачі мережі все розсекретили ім’я переможиці 11-го сезону реаліті-шоу “Холостяк”. За думкою глядачів, нею стала Анна Богдан, яка засвітилася на одній з вечірок після фіналу. Втім, таким результатом багато хто невдоволений. У мережі блукає сотні коментарів про те, що Анну  Богдан цікавлять тільки гроші. Але звідки такі висновки взяті і чим обгрунтовані абсолютно незрозуміло.

Поділіться статтею

Федір Добронравов

(Фото) Федора Добронравова зі “Сватів” – не впізнати з роками: актор змінив лише одну деталь в образі

Федір Добронравов зіграв у серіалі "Свати" веселого та простого Івана Будька. Подивіться, як змінився артист з роками.
Віктор Павлік з молодою дружиною та його колишня Лариса Созаєва

Экс-дружина Віктора Павліка у день народження Михайлика опублікувала дивні рядки: “Зло не пройде далі”

Лариса Созаєва не раз за допомогою соціальних мереж вела діалог з родиною свого екс-чоловіка.
24 червня - пам'ять святих апостолів Варфоломія і Варнави

Свято 24 червня 2021: день апостолів Варфоломія і Варнави – як правильно сьогодні молитися за здоров’я

У перший місяць літа ми відзначаємо день апостолів Варфоломія і Варнави. Дізнайтеся все про це свято.

Популярне

Останні новини