Понеділок, 14 Червня, 2021

Оля Цибульська публічно звернулася до колишньої Дзідзьо: “Бажаю Славії зустріти чоловіка, якому ти довіряєш”

Відома українська співачка Оля Цибульська на тлі скандальних пліток про причини розлучення Дзідзьо і Славії публічно звернулася до "суперниці".

Ні для кого не секрет, що Оля Цибульська та Дзідзьо не просто колеги по сцені, але ще і хороші друзі та навіть куми. Більш того, в якийсь період часу вони грали закоханих, підігріваючи тим самим інтерес до своєї творчості.

Тепер же, після того як Михайло Хома і його дружина Ярослава повідомили про розлучення, у останньої з’явилися претензії до цього факту.

Весілля Дзідзьо та Славії
Весілля Дзідзьо та Славії

По-перше, за її словами, це саме вона звела Олю та Михайла, які познайомилися на одному з музичних фестивалей, але згодом втратили зв’язок. Тоді в соцмережах Цибульська попросила у Славії телефон Дзідзьо, вони зіздзвонилися, так все і закрутилося.

По-друге, у численних інтерв’ю Ярослава зізнається, що їй як жінці дуже не сподобалося, що згодом чоловік так і не спростував чутки про роман з Ольгою:

“Мені здавалося, що просто грають моїм життям, мною грають. Чому її [Олю] можна показати, і з нею заспівати дуетом, люди різні історії придумують, що вона його жінка чи коханка, а мене в той час не можна показувати? Мені було дуже боляче”, — сказала Славія в інтерв’ю на YouTube-каналі “Олицкая”.

Славія
Славія

У відповідь на це Цибульська спростувала будь-яку романтику між нею та Михайлом, а в новому випуску програми ЖВЛ на телеканалі 1+1 безпосередньо звернулася до Ярослави:

“Я Славії бажаю зустріти просто чоловіка, якому ти довіряєш, і тоді все буде добре. А чому активно згадується моє ім’я? Тому що Слава випустила сольний кліп і добре розуміє, що просто привернути увагу до новоспеченої артистки, новоспеченої музики складно”.

Оля Цибульська у ЖВЛ
Оля Цибульська у ЖВЛ

Поділіться статтею

Китаянка Ю Цзянцзя – жінка з найдовшими у світі віями

Китаянка відростила 20-сантиметрові вії та побила рекорд: як виглядає жінка з найдовшими у світі віями

0
Мешканка Китаю відростила двадцятисантиметрові вії та побила світовий рекорд, який сама ж раніше і встановила.
Тіна Кароль

Чому Тіна Кароль змінила своє ім’я та прізвище в паспорті: назавжди відхрестилася від імені при народженні

0
Українська поп-діва Тіна Кароль є однією з найвідоміших зірок вітчизняного шоу-бізнесу, однак мало хто знає, що це її несправжнє ім'я.
Ектор Хіменес-Браво

Ектор Хіменес-Браво показав своє маля з колумбійським ім’ям, про яке мало хто знає: давно є про кого дбати

Ектор Хіменес-Браво досі неодружений, але абсолютно несамотній. Йому є про кого піклуватися.
Неля Шовкопляс

Вагітна Неля Шовкопляс показала круглий живіт: сколихнула мережу своїм материнським щастям (ФОТО)

0
Неля Шовкопляс – не тільки весела й життєрадісна ведуча, яка щоранку допомагає українцям просинатися. Ще вона любляча дружина та мама двох діточок.

Популярне

Останні новини